Po minulém dílu věnovaném doplňkům péče o pleť se dnes přehoupneme k volnému pokračování na téma krásné nehty. Právě o ty se postarají doplňky péče o nehty sekce NAILS. Pilníky, nůžky na nehty, a mnoho dalších pokladů vyčaruje dokonalý tvar nehtů a krásný elegantní a šik vzhled. Všechny doplňky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

logo

Krásně upravené nehty jsou vizitkou každé ženy. Dokonce si pečlivě provedené manikúry všímají i sami muži. V této sekci nalezneme mnoho pomocníků na cestě k alabastrovým rukám.

POMŮCKY NA DOKONALOU MANIKÚRU

pilníky

pilníky NAIL FILE TRIO – sada tří malých pilníků pro úpravu manikúry kdykoliv během dne. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 79 Kč.

leštítka

leštička ERGONOMIC 4 STEPS BUFFER – šikovný pomocník, který ve čtyřech krocích dokonale vyleští a vyhladí nehty. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 129 Kč.

skleněný pilník

pilník GLASS NAIL FILE – skleněný pilník pro jemné tvarování nehtů bez třepení. Vhodný pro pravé i umělé nehty. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 219 Kč.

pomůcka

pilník ERGONOMIC NAIL FILE – odolní pilník z nerezové oceli je vytvarován tak, aby snadno kopíroval tvar nehtů a upravil je do požadovaného tvaru precizně a lehce. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 219 Kč.

držáky

separátor TOE SEPARATOR – pomocník pro bezchybnou pedikúru. Oddělí prsty u nohou a umožní tak snadnou aplikaci laku na nehty. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 79 Kč.

krásné nehty

pemza FOOT BUFFER – oboustranná pemza pro hladké a vláčné paty a chodidla. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 249 Kč.

kleštičky

kleštičky CUTICLE NIPPER – kleštičky z nerezové oceli jemně odstraní nežádoucí kůžičky, či počínající záděry. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 429 Kč.

 

nail clipper

kleštičky na nehty NAIL CLIPPER – kleštičky z nerezové oceli se skvěle drží a výborně se s nimi pracuje. Pro každodenní úpravu nehtů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč. V mini verzi za cenu 119 Kč.

nůžky

nůžky na nehty MANICURE SCISSORS – nůžtičky z nerezové oceli snadno a precizně ostříhají nehty, aniž by je roztřepily. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 329 Kč.

dřívka

dřívka BIRCHWOOD STICKS – dřívka z březového dříví jsou výbornými pomocníky na kůžičky v okolí nehtů. Jemně jimi kůžičku zasuňte do nehtového lůžka. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 55 Kč.

 

Reklama