Denně je používáme, pomáhají nám ke kráse, mají místo v každé kosmetické taštičce, a přesto se o nich tolik nemluví. Řeč je o doplňcích, bez kterých by náš make up a celková vizáž nebyla to pravé. Své novinky v této oblasti představuje také síť parfumerií Marionnaud ve své kolekci privátní značky Marionnaud Accessories. Dnes si představíme první skupinku z pěti s příznačným názvem FACE (tvář). Všechny doplňky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

 

 

loogo

visage 

Tato skupina doplňků obsahuje vše, co se týká úpravy obličeje – tedy make up štětce, houbičky na make up, podušky do pudrů, kleštičky na natočení řas, ořezávátka na tužky na oči či pinzety pro dokonalou úpravu obočí.

pristroj

masážní stroj CLEANSING BRUSH – multifunkční rotační kartáč pro šetrné čištění
a masáže současně eliminuje nečistoty pleti a odstraňuje odumřelé buňky. Díky jemným, krouživým pohybům dokonale masíruje obličej. Má tři výměnné hlavy – čisticí kartáč, houbička k dokonalému vyčištění a masážní roller, který zvýší působení pleťového krému. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 549 Kč.

 

 

stetceŠTĚTCE NA MAKE UP 

Štětec – tato pomůcka bývá často brána jako samozřejmost, jenže až když vyzkoušíte nějaký opravdu kvalitní kousek zjistíte, jakou obří službu pro naši krásu vykonává! Novinky Marionnaud nabízejí 16 různých štětců, na ukázku vybíráme jen několik z nich.

 

jedenŠtětec PRO CONCEALER BRUSH – vhodný pro všechny korektory a tam, kde je potřeba precizní zaměření. Krátké štětiny zaručí přesnou aplikaci. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 429 Kč.

 

 

štětecštětec KABUKI BRUSH – nezbytný pomocník, který by neměl chybět v žádné kosmetické tašce. Má zaoblené přírodní štětiny a rovnoměrně nanese pudr i tvářenku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 389 Kč.

 

do kabelkyštětec RETRACTABLE POWDER BRUSH – zatahovací štětec je ideální pro drobné úpravy make upu během dne. Přírodní štětiny a speciální prohnutý tvar snadno nanesou pudr pro zcela přirozený vzhled. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 429 Kč.

 

tenkýštětec EYESHADOW SHADER BRUSH – plochý štětec ideální pro nanášení očních stínů. Krátké přírodní štětiny a tvar byly speciálně navrženy pro vytváření kouřových stínů podél linie řas. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 279 Kč.

 

 

obočíkartáč BROW & LASH COMB – hřeben na řasy i obočí je dva v jednom pomocník pro krásné oči. Jedna strana se postará o odstranění přebytečné řasenky a zkrotí řasy, druhá strana dostane do formy tvar obočí. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 219 Kč.

 

 

rtyštětec LIPS BRUSH – zasunovací štětec s jemnými vlákny byl speciálně navržen pro přesnou, a precizní aplikaci rtěnky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 279 Kč.

 

PINZETKY DALŠÍ DOPLŇKY

kompletPinzetky, houbičky na nanášení make upu, ořezávátka, zrcátka, která z žen by neměla těchto pomůcek celý arzenál. Většinou i u těchto pomocníků platí, že by měla vítězit kvalita nad kvantitou. Stačí si vybrat kousek, který přesně vyhovuje vašim potřebám. Pro inspiraci uvádíme pár tipů ze široké nabídky Marionnaud.

 

pinzetyset tří pinzet TWEEZERS TRIO – sada tří pinzet z nerezové oceli v různých tvarech – šikmá, zúžený konec a plochá je skvělá pro dokonalé tvarování obočí. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 279 Kč.

 

 

houbickyhoubičky NATURAL CELLULOSE SPONGES – houbičky z přírodní celulózy jsou ideální pro čištění a exfoliaci obličeje. Jejich jemná struktura citlivě očišťuje pokožku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 2 ks za 99 Kč.

 

houbickyhoubičky WEDGE SPONGES – čtveřice houbiček ve tvaru trojúhelníku se výborně hodí k nanášení make-upu, korektorů, ale i pudrů. Jemný povrch a složení bez latexu je příjemné na pokožku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 4 ks za 129 Kč.

 

kompaktní houbickapodušky COMPACT POWDER PUFFS – tyto podušky ze 100% bavlny jsou speciálně navrženy pro snadnou a přesnou aplikaci kompaktních nebo minerálních pudrů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 2 ks za 109 Kč.

rasy

kleštičky EYELASH CURLER – nezbytná pomůcka pro svůdný pohled. Tyto kleštičky slouží jako kulma na řasy, přizpůsobí se tvaru všech očí a řasy krásně natočí a zvýrazní. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 219 Kč.

 

orezavatkoořezávátko DUAL SHARPENER – ořezávátko, které se postará o ostrost tenkých i silnějších tužek na rty a oči. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 109 Kč.