Připravili jsme pro vás reportáž z rekonstrukce místností, ve kterých jsou nyní nové skříně od firmy Indeco. Díky článkům, které na www.zena-in.cz vyšly, jste se mohli seznámit s nabídkou produktů firmy Indeco - jsou specialisté na vestavěné skříně a na kuchyně. Obrátili jsme se tady na ně s požadavkem zhotovení skříní a to jak do malé předsíně se dvěma výklenky, tak do obývací místnosti.

ideco

Předsíň - jedná se o malou předsíň, která slouží k odkládání obuvi a svrchního oblečení. Původní věšák na bundy, kabáty a pláštěnky byl jen tak ledabyle připevněný na zdi, takže oblečení nebylo nikde skryto. Díky zajímavému výklenku vznikl tedy nápad k využití tohoto prostoru pro vestavěnou skříň na míru. Stejně tak naproti skříni byl výklenek 40x40cm, který se hodil pro nevysokou, úzkou skříňku, která by sloužila jako jednoduchý botník.ideco

 

Jak by skříň na šaty měla vypadat? Místo na ramínka, police a zásuvky pro odložení drobných doplňků, jako je čepice, šála, rukavice na kolo, šátek... Funkční podoba byla jasná hned. Povrch skříně by měl korespondovat s dlaždicemi s dekorem dřevěné podlahy. To nebyl žádný problém. V nabídce povrchů a barev, které Indeco nabízí, jsme zvolili hned ořechový odstín. Aby skříň nevypadala tmavě, opticky se rozbila a prosvětlila bílou plochou uprostřed. Stejně tak se vyřešil povrch a vzhled druhé, úzké skříňky, aby k sobě ladily. Kulaté retro úchytky dodaly skříni a botníku šmrnc. Obě skříně skvěle zaplnily výklenky a využily nabízený prostor.

ideco

Obývák - zde jsme zvolili světlejší skříň, přestože odstín podlahy je stejný jako v předsíni. Skříň v obývací místnosti má větší rozměry a v tmavém by vypadala ponuře a dodala by místnosti spíš tmavé tóny než prosvětlující. Proto jsme vybrali odstín světlý javor a pro výplň dveří béžový lakobel. Skříň je rozdělena opticky na tři části, prostřední část je uzavřená dvířky. Krajní části slouží jako otevřené police na knížky, na různé předměty. Spodek skříně tvoří dvě řady šuplíků. Celá skříň působí velmi teple a světle, úchytky jsou stejné jako u skříní v předsíni. I když je světlá, hezky ladí ke dřevěnému dekoru podlahy.

ideco

Po objednání všech tří skříni si přijeli pracovníci firmy Indeco přeměřit jednotlivé rozměry skříní a výklenků a po měsíci, kdy byly skříně hotové, vše nainstalovali.

Myslím, že výsledek jejich práce je výborný. Na skříních je vidět, že jsou kvalitní a z dobrého materiálu.

Praktický tip:

Co netypického může být ve skříni? Společnost INDECO CZ se běžně setkává s požadavkem schovat do skříní kotle topení, bojlery, pracovní prostor pro PC či šicí stroj, v ložnici to třeba bývá televize, v chodbě či komoře to může být pračka nebo i horské kolo.

Společnost INDECO CZ nabízí vestavěné skříně s ohromnou škálou barev i materiálů a stále přichází s novými možnostmi. Zároveň nabízí množství doplňků, které vám mohou leccos velmi zjednodušit, zpřehlednit a zpříjemnit.

INDECO CZ je v roce 2012 již 17 let na trhu. Pro zákazníky je na každý měsíc připraveno několik zajímavých cenových akcí, mezi kterými si mohou v daném období vybrat.

Více informací o INDECO CZ skříních na míru a aktuálních přehled slevových akcí najdete na www.indeco.cz

Reklama