Moji rodiče mají v součtu devět sourozenců (7 mamka a 2 taťka), když připočítám bratrance a sestřenice a jejich partnery a děti, tak nás je bratru přes šedesát. A když se sejdeme, to je teprve mejdan!
 
Jsem zvyklá slavit velké věci v rodinném kruhu a moc si nedovedu představit, že bych se se všemi aspoň jednou ročně neviděla.

Scházíme se minimálně jednou do roka, a některé to možná překvapí, takové setkání nevyžaduje nijak náročnou organizaci.

Rodinné akce se konají převážně o prázdninách, kdy mají děti volno a vždycky u babičky na zahradě (z domu bychom jí udělali kůlničku na dříví).

Každá rodina něco přiveze nebo se složíme a dobrovolník vše obstará, přes den děláme pěší výlety (na delší trasy bychom si museli pronajmout autobus :), večer hrajeme na kytary, housle, harmoniku a flétnu, zpíváme (jsme abnormálně hudebně nadaní, někteří tedy opravdu "abnormálně" :), popíjíme, prostě se všichni bavíme.
 
Taky se stane že někdy někdo nemá zrovna svůj den (nebo má "svůj" den), ale kvůli tomu nikdo zle nedělá. Nově příchozí (budoucí?) členové rodiny jsou pokaždé docela v šoku, ale když přežijí tohle, přežijí všechno :)
 
Chtěli bychom s manželem alespoň dvě děti, protože mít velkou rodinu je dost fajn :)
 
Gabčulka

Gabčulko, kdybych potkala třeba v lese Vaši rodinu na výletě - šedesát lidí - asi bych se přece jen trochu lekla :-). Ale musí u vás být opravdu veselo.
Reklama