Hlasování probíhá i na webových stránkách partnera Krásná XL. Tam k dnešnímu datu finalistky mají skoro 3 tisíce hlasů. Přímo na webu soutěže dámy bojují o titul – MISS Prima křivky 2014 Internet a na stránkách Krásná XL pak o titul - MISS Prima křivky portálu Krásná XL.

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love, díky němuž došlo i ke změně názvu soutěže (1. ročník se konal pod názvem Miss Full Of Beauty), budou moci nově příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia.

soustredeni1

K nedávným změnám, a to nejen ve vedení soutěže, ale i v jejím názvu, se vyjádřil jeden z organizátorů Roman Fareq. Proč tyto změny a v čem vidí jejich přínos? „Hlavním přínosem těchto změn je posunutí soutěže do jiného levelu a větší srozumitelnost toho co vlastně děláme. Každá takováto zásadní změna s sebou přináší změny a to i v organizaci a směřování. Chceme společně s finalistkamy ukázat, že něco jako ideál krásy je mýtus. Každá žena se může cítit skvěle a žádoucí, ovšem je za tím vždy spousta práce a ve většině případů i změna uvažování, která musí začít uvnitř člověka samotného,“ říká Roman Fareq.

choreo

Radek John, který podporuje soutěž a její myšlenku od počátku, se zúčastnil zatím všech proběhlých soustředění letošního ročníku a ani na tom příštím nebude chybět. Pokud kráskám neradí jak se vypořádat s dotěrnými otázkami novinářů, nebo nedohlíží na natáčení medailonků, aktivně se zapojuje do programu s jasně cílenými úkoly pro finalistky, naposledy třeba se zpevňujícími cviky z kalanetiky. „Soutěž, která v televizi Prima získala silného partnera, má šanci uspět i na mezinárodní scéně, jelikož byla zaregistrována i organizátory MISS Plus Size Universe. Vítězky soutěže MISS Prima křivky se tak v tomto roce i v letech dalších stanou jedinými zástupkyněmi českých a moravských plnoštíhlých dívek v této světové soutěži. Jak si MISS Prima křivky zjednává stále větší pozornost stoupá i kvalita soutěžících a s ní šance, že soutěž bude pomáhat získat sebevědomí a seberealizaci finalistkám nestavějícím pouze na vnější kráse, ale usilujícím o všestranný rozvoj své osobnosti“, říká předseda poroty Radek John.

soustredeni5

Theresa Canti se připravuje na finále MISS Plus Size Universe!

Na minulém soustředění organizátoři Markéta Zámyslická a Roman Fareq oznámili finalistkám a VIP zprávám TV Prima čerstvou novinku, a to tu, že vítězka loňského ročníku Theresa Canti pojede reprezentovat oblé křivky České republiky na světovou soutěž MISS Plus Size Universe. Finále této světové soutěže se bude konat 1. listopadu v Karibiku, Trinidad a Tobago. Státní vlajka, národní hymna a jihočeský kroj, to vše s sebou Theresa poveze. Zeptali jsme se jí jak se na soutěž připravuje? „Poctivě procvičuji angličtinu, zdokonaluji se v chůzi a modelingových pózách a též zpevňuji své tělo kalanetikou. Trénuji také volnou disciplínu a rozhovor v angličtině. Beru tuto výzvu velmi zodpovědně,“ odpovídá Theresa. Jako volnou disciplínu zvolila zpěv. Již několik vystoupení má za sebou a poctivě dochází na lekce zpěvu k Lindě Finkové. Ta mimo jiné také usedne v porotě na finálovém večeru 13.9. v Divadle Hybernia. O důstojnou reprezentaci Theresy v Karibiku se zasadí i partneři soutěže Big and Beautiful, jejichž elegantním oblečením bude Theresa vybavena, krásné šperky a doplňky firmy Chartage, plavky šité na míru od Fantasy Italia a v neposlední řadě společenské šaty salonu Adina.

kroj

Soustředění, které proběhlo nyní 15.8.-17.8. bylo zaměřeno především na choreografii, chůzi a volné disciplíny. Zkušená a velmi talentovaná choreografka Kristýna Sklenářová, která se nedávno stala čerstvou posilou týmu, s finalistkami cvičila jak úvodní choreografii a choreografii na módní přehlídku. Skvělou práci odvedla majitelka Big and Beautiful Kateřina Kaprasová se svou asistentkou Evelyn Malaka, které finalistky učí chůzi a modelingové pózy. S Markétou Zámyslickou soutěžící ladily své volné disciplíny. Výsledkem je jasný koncept volné disciplíny i s outfitem. „Drobné změny a připomínky jsem měla v hlavě již před odjezdem na soustředění, jelikož finalistky mi posílaly své volné disciplíny nahrané, nicméně pro toto soustředění byla stěžejní choreografie a práce Kristýnky s finalistkami. My s Radkem tentokrát jen dohlíželi, aby vše běželo tak jak má. Pojali jsme ho alespoň trochu jako dovolenou, kterou jsme neměli...“ přiznala Markéta Zámyslická.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media

Zdroj: tisková zpráva

Reklama