Kdo by to byl řekl, že zrovna divoká dryáčnice Courtney bude tím, kdo si bude stěžovat na něčí zuřivé útoky? Každopádně je to tak. Vdova po zpěvákovi Nirvany Kurtu Cobainovi, zpěvačka rockové skupiny Hole a stále populárnější herečka podala žalobu na bývalou ženu svého současného přítele, produkčního společnosti Geffen Records Jima Barbera. Kromě jiného v žalobě obvinila Leslie Barberovou z toho, že na ni v červnu minulého roku zákeřně zaútočila svým Volvem.
Podle amerického tisku Courtney Love uvedla, že se poté, co se dala dohromady s Jimem, stala na dobu dvaceti měsíců obětí zuřivých útoků zhrzené Leslie. Ta údajně zpěvačce a herečce hrozila fyzickým napadením a podpálením jejího domu, zároveň o ní rozhlašovala, že opět jede v drogách. Hlavním bodem žaloby je Courtneyino prohlášení, že ji 4. června 2000 Barberová srazila svým Volvem a přejela jí nohu. Údajně tak kvůli poranění herečka přišla o roli v tehdy právě chystaném filmu Ghosts of Mars, kde měl být jejím filmovým partnerem rapper Ice Cube, a o plat v výši 500 000 dolarů. Jestli si vzpomínáte, tehdejší oficiální verze hovořila o tom, že zranění nohy Courtney Love bylo následkem přehnaného sportování…
Tahle žaloba ale není zdaleka jediná, která se v současné době týká blondýnky Courtney. Společnost, která produkovala nezávislý film Beat, obvinila kontroverzní umělkyni z porušování smlouvy a (blíže nespecifikovaného) způsobení citové újmy.
Reklama