blobid0.jpgFoto: Profimedia

První dvě řady běžely už před dvěma roky. Popularita seriálu rostla postupně a během léta, s příchodem třetí řady, se z něj stal hit. Stal se jedním z nejsledovanějších seriálů Netflixu. Během prvního týdne se na třetí řadu dívalo přes 34,4 milionů domácností. Žádný neanglicky mluvící seriál na Netflixu ještě takovou sledovanost neměl.

Na seriál se na Netflixu můžete podívat i vy a věříme, že nezůstanete u první epizody. Charismatický El Profesor, který naplánoval největší loupež v historii Španělska, a jeho parta vás jistě dostanou stejně, jako miliony dalších lidí. Podle magazínu Deadline celou třetí sérii dokoukalo už v prvním týdnu 70 % diváků. Většina dílů končí velmi napínavě a divák je pak zvědavý, co bude dál.

Seriál se už od začátku první řady pěkně rozehrává a rozhodně baví. Jeho popularita stále mezi diváky roste. Objevují se další a další, kteří mu začínají propadat a budují si na něm závislost.
 
Pokud jste po Hrě o trůny, Příběhu služebnice nebo Sedmilhářkách přemýšlely, na co se dál dívat, La Casa de Papel je rozhodně dobrou volbou. Pokud ovšem nepatříte k těm, kteří už mají seriál dokoukaný až do konce.


 

Reklama