Školní rok už zase klepe na dveře a školáky i studenty čeká nákup sešitů, knih a dalších pomůcek. V nové výbavě by neměl chybět ani tablet či smartphone s možností připojení k internetu. Díky tomu si každý snadno dohledá zajímavé informace k probírané látce, nejrychlejší dopravní spojení do školy nebo třeba nejvýhodnější ceny učebnic.

K nejžhavějším novinkám patří kompaktní a snadno přenosný tablet Lenovo TAB3 7 Essential spolu s dalším zástupcem sedmipalcových tabletů v podobě modelu Lenovo TAB3 7. Pohodlně do dlaně padne také smartphone Lenovo Vibe C s rychlým připojením LTE (4G) a prodlouženou výdrží baterie.

Lenovo

Sedm palců do kapsy

Až deset hodin na jedno nabití zvládne tablet Lenovo TAB3 7 Essential. Nabízí zabudovanou GPS, takže se s ním neztratíte ve městě ani na výletech v přírodě. Svižnou práci se systémem Android zajišťuje čtyřjádrový procesor, díky kterému se tablet stane užitečným pomocníkem při rychlém zjišťování informací. Ve volných chvílích s ním zase zaženete nudu při hraní her nebo sledování filmů na krásném sedmipalcovém IPS displeji. TAB3 7 Essential navíc může sdílet celá rodina díky jedinečnému systému více uživatelských profilů. Cena od 1 999 Kč.

K mání je také model Lenovo TAB3 7, který přichází v atraktivním designu a je odolný proti stříkající vodě. Špatně uzavřená láhev v batohu nebo rozlité pití na lavici vám proto nemusí dělat vrásky. Pár kapek ho v žádném případě nerozhodí a bude dál fungovat bez problému. Lenovo TAB3 7 je zároveň velmi šetrný k vašim očím. Je vybavený displejem s adaptivní technologií, která automaticky upravuje jas a kontrast displeje podle toho, jestli je tablet používán pro čtení, sledování videí nebo k jiným činnostem. Rodiče malých školáků zase ocení speciální dětský mód, který nabídne aplikace pro děti, bezpečné surfování na internetu a možnost omezit dny a konkrétní čas, ve kterém mohou děti tablet bez jejich dozoru používat. Cena od 2 799 Kč.

 

Lenovo

Hodně muziky za málo peněz

Extrémně rychlé připojení LTE (4G), jasný pětipalcový displej a prvotřídní multimediální funkce. To vše a mnohem více v sobě skrývá Lenovo Vibe C, ideální smartphone pro školáky. Nabízí skvělý výkon i při používání náročnějších aplikací. Díky dostatečné výdrži na baterii se nemusíte bát, že by vašemu telefonu došel dech ve chvíli, kdy ho nejvíce potřebujete. Na výběr je v elegantním černém a ladném bílém barevném provedení. Cena 2 799 Kč.  

Lenovo

 

Reklama