Hola, hola, škola volá! Se začátkem každého školního roku jsou neodmyslitelně spojeny nákupy školních potřeb a pomůcek. Však to znáte! Vybrat praktickou aktovku a prostorný penál, nakoupit pravítka, barvičky a nůžky. Až se vypravíte se svou ratolestí do obchodů, mějte na paměti, že škola by měla být hrou. Nápadité školní pomůcky zpříjemní dětem učení i přípravu do školy. Společnost 3M přichystala pro školáčky a školáky mnoho šikovných pomůcek, které rozvíjejí dětskou fantazii a tvořivost a které jistě budou ozdobou každého psacího stolu.

Naše tipy:

Tvůrčího ducha jistě nastartuje 3M dekorativní páska s obrázky. Školáčci si s ní mohou ozdobit nejrůznější předměty jako jsou školní potřeby – pravítko, úhloměr, bloky, sešity, penál nebo kalkulačku. S takovouto parádní výbavou se děti budou do školy určitě těšit! Děti si mohou pomocí této pásky zkrášlit i svůj pokojíček – třeba lampičku, skříňku, rámeček na obrázek či fotografii. Dekorativní páska také krásně ozdobí dopisní obálku nebo bude tou poslední tečkou při balení dárků. A pokud máte doma dvě a více ratolestí, může páska posloužit k označení věcí, o jejichž vlastnictví se děti často přou nebo si je pletou. Můžete tak šikovně zabránit sourozeneckým hádkám a bitvám.

3M Dekorativní páska s motivem Mickey Mouse
Šikovní páni kluci si s touto dekorativní páskou jistě poradí a využijí ji na 1 000 způsobů. Fantazii se meze nekladou! Co si třeba ozdobit nádobku na psací potřeby?

rozměr: 19 mm x 3,8 m
cena: 59,90 Kč

3M  Dekorativní páska s motivem medvídka Pú
Tato dekorativní páska udělá radost každému školákovi, který si zamiloval veselého medvídka.

rozměr: 19 mm x 3,8 m
cena: 59,90 Kč

3M  Dekorativní páska s motivem princezny
Dekorativní páska potěší všechny malé princezny, které si s ní mohou zkrášlit své poklady – deníček, zrcátko, hřeben nebo sluneční brýle.

rozměr: 19 mm x 3,8 m
cena: 59,90 Kč

3M Školní lepidlo s dětskými motivy (bílé)

Lepidlo se snadno nanáší, výsledek je spolehlivý a děti budou mít vždy čisté ruce. Lepidlo najde své místo na pracovním stole nebo v kufříku na výtvarnou výchovu.

cena: 19,90 Kč

3M Samolepící poznámková Post-it kostka ve tvaru medvídka

Na tomto originálním bločku se budou poznámky
a vzkazy krásně vyjímat.

cena: 59,90 Kč

3M  Samolepící poznámková Post-it kostka ve tvaru polibku

Bloček je určen nejen pro zamilované vzkazy školáků
a studentů.

cena: 59,90 Kč

3M  Odvíječ na lepící pásku ve tvaru šneka + 1x páska Scotch

I praktické věci mohou být hezké. Nápaditý design a zářivé barvy potěší oko každého školáka, ale i dospěláka.

barvy: modrá, bílá, oranžová, růžová
rozměr: 19mm x 33m
cena: 119,90 Kč

Více na  www.3m.cz

Reklama