Monster šílenství vypuklo třetí říjnový víkend v rámci veletrhu hraček a her Itea na školní party s Barbie a Monster High! Návštěvníci se nechali unést do pohádkového světa a potkali se s Barbie a Monster High ve dnech 22. - 23. 10. 2011, na PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI v Průmyslovém paláci.

MONSTER HIGH

Dav fanoušků rozproudila svým nedělním vystoupením Ewa Farna! Zpěvačka Ewa Farna se stala ambasadorkou nové řady panenek a připojila se tak k miliónům fanoušků MONSTER HIGH na celém světě. Nedělním překvapením byl právě mini koncert Ewy Farne, která představila svou novou písničku Monster High. Fanynky a fanouškové Ewy mohli využít autogramiády a nechat si podepsat například nějakou z nově vyhraných nebo zakoupených panenek, dalších báječných hraček nebo úplně novou knížku Monster High. S příšerkami Monster High i panenkou Barbie se také mohli návštěvníci nechat na památku vyfotit

Školní party s Barbie a Monster High navštívily také známé maminky jako Gábina Partyšová se synem, Eva Decastelo se synem, Olga Menzelová s dcerou, Markéta Hrubešová s dcerou, Nikol Lenertová se syny, Jana Adamcová s dětmi a slavní tatínci Petr Vágner a Petr Jákl se svými dcerami.

MONSTER HIGH

Malé návštěvníky přivítala jejich oblíbená živá panenka Barbie, ale také nové panenky ze střední strašidelné školy Monster High! Na děti čekala spousta zábavných her, napínavých soutěží o hodnotné ceny jako jsou Barbie DVD, knížky, panenky s autogramem a dárky pro každého, kdo přišel!

Každý hrdina značky Monster High™ je jiná postava, buď dcera nebo syn pohádkové nebo filmové příšery, kterou všichni dobře znají. Třeba stylová vegetariánka Draculaura™ (dcera Drákuly), neobyčejně krásná milovnice dějepisu Frankie Stein™ (dcera Frankensteina), smělá a odvážná milovnice koček Clawdeen Wolf™ (dcera Vlkodlaka), nadšenec pro vodní sporty Lagoona Blue™ (dcera Mořské příšery) nebo nejchytřejší se všech studentů Střední školy Monster High, milovnice knih Ghoulia Yelps™ (dcera Zombie). V Monster High™ nesmí chybět ani školní páreček, který tvoří Deuce Gordon™ a Cleo de Nile™ (syn Medúzy a dcera Mumie).

MONSTER HIGH

Kdo z návštěvníků se však cool příšerek Monster High bál, mohl se seznámit s hrdinkou nového Barbie filmu „Škola pro princezny“, krásnou princeznou Blair. A alespoň na chvíli zažít díky soutěžím něco z jejího kouzelného života školačky a princezny zároveň.

I milovníci knížek si přišli na své. Od září již mohou české teenagerky sledovat osudy hrdinů školy Monster High na stránkách prvního dílu románu Lisy Harrison „Monster High™, S Příšerami v jedné lavici“. Knížku vydává nakladatelství CooBoo společnosti Albatros Media a v rámci eventu proběhl její křest. Knížku pokřtily samotné Monster High oživlé panenky!

V rámci eventu předala brand manažerka firmy Mattel šek na 150 000 ředitelce Nadace Terezy Maxové.


Podrobné informace o hrdinech Monster High™ a Barbie lze najít také na speciálních internetových stránkách www.monsterhigh.cz a www.barbie.cz nebo na Facebooku.

Reklama