Po loňském úspěchu přichází řada dětské kosmetiky Schauma KIDS společnosti Henkel ČR s druhým ročníkem soutěže Schauma školkám. Mateřská škola, která v projektu zvítězí, získá finanční částku 100 tisíc schaumaKč pro svůj další rozvoj. Soutěžit se bude také o uspořádání Šmoulí party a spousty dalších dárků. Vyplňte registrační formulář na www.schaumaskolkam.cz a vyhrajte!

Do projektu se mohou zapojit všechny státní i soukromé školky v ČR, které vyplní do 18. dubna 2011 registrační formulář a přihlásí do soutěže vlastní výtvarný projekt. Podmínkou je, že součástí tohoto výtvarného díla musí být etikety z produktů Schauma KIDS. Pro prvních 200 registrovaných školek je připraven navíc ještě motivační dárkový balíček.

Do loňského pilotního ročníku této soutěže se registrovalo 400 mateřských školek. Ve velké konkurenci nakonec zvítězila výtvarná práce školky v Chotěšově. Princip soutěže se osvědčil, a proto se ani v letošním roce nezměnil. Jde o vytvoření společného výtvarného schaumadíla, do něhož bude začleněno minimálně 7 etiket z produktů Schauma Kids (šampon Jahoda, šampon Multivitamín a sprej Jahoda). Na tvaru, formě ani barvách výtvarného dílka nezáleží. Může to být obraz, koláž, ale třeba také leporelo pexeso nebo komiks apod. Fantazii a kreativitě se meze nekladou! Dílko je pak zapotřebí vyfotit a obrázek nahrát do sekce Galerie na webových stránkách soutěžního projektu - nejpozději ovšem do 13. května 2011 do 15,00 hodin. Pak bude Galerie uzavřena.

Soutěžní projekty budou posuzovány podle několika kritérií. Půjde o originalitu výtvarného nápadu, výtvarnou techniku, ale významné bude také to, jak výrazný bude podíl dětské výtvarné práce. O vítězi rozhodne anonymně porota složená ze zástupců společnosti Henkel ČR. Výherci budou vyhlášeni 1. června 2011 na webových stránkách projektu a výhry budou předány do konce června letošního roku.

Finanční prostředky chybí mnoha školkám. Hlavní výhra z projektu Schauma školkám sice pomůže jen jedné z nich, ale dětem z ostatních školek přinese originální zábavu.

Více informací o projektu je k dispozici na www.schaumaskolkam.cz.

Reklama