Veškerou výbavu obstaráte v obchodech Tesco
5f4ccd98833cdobrazek.png

Letošní začátek školního roku je pro řadu žáků ale i rodičů toužebně očekávaný. Pro mnohé z nich to bude po mnoha dlouhých měsících první příležitost být v osobním kontaktu se svými učiteli a spolužáky. Nadešel proto nejvyšší čas zkontrolovat stávající školní výbavu a doplnit chybějící kousky.  „Obecně platí, že v prvním týdnu sezony (konec července) nakupují nejdříve zákazníci pro prvňáčky a první stupeň, a to především školní batohy, penály a kreativní potřeby. O něco později se k nim přidá i zbytek zákazníků,“ vysvětluje Aleš Pavlík, nákupčí školních potřeb společnosti Tesco.5f4ccdabafba5obrazek.png

Tesco spustilo kompletní nabídku školních potřeb již od konce července. V letošní sezoně se v nabídce objevilo více známých značek, než tomu bylo v předešlých letech, výrazně se rozšířilo portfolio sešitů. „U školních batohů jsme se zaměřili na pokrytí všech požadavků trhu od základních modelů až po modely s vysokou úrovní ergonomie, licenční produkty samozřejmě odpovídají aktuálně preferovaným motivům,“ dodává Aleš Pavlík.
5f4ccdcfd3f9eobrazek.png
U prvňáčků a prvního stupně jsou nejžádanější motivy z kreslených pohádek Disney a motorky, auta a koně. Druhý stupeň naopak vyžaduje hezký design a výrazné barvy, ale spíše bez motivů a obrázků. „Očekáváme velmi výrazné nárůsty počtu zákazníků a prodeje oproti minulosti v prvním týdnu školy,“ předpokládá Aleš Pavlík.
5f4ccdb8884a4obrazek.png
Na výběr vhodné výbavy máte stále dostatek času, a pokud si stále nejste jistí, nebojte se zeptat vašich školáků, protože děti to někdy ví nejlépe.

Více na iTESCO.CZ
5f4ccd86dc41dobrazek.png

Reklama