Pilot FriXion Family – barvy, kam se podíváš

Barevné zápisky, originální rozvrh hodin nebo přehledný rodinný plánovač – to vše můžete se svými dětmi vytvořit s oblíbenými gumovacími pery a zvýrazňovači z rodiny Pilot FriXion. Termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, takže v případě chyby netřeba škrtat. Široká barevná škála dovolí, aby si každý vybral svou oblíbenou barvu.

Pilot do každého penálu!

6315be0c0b994obrazek.png

Legendární gumovací pera Pilot FriXion Ball by neměla chybět v žádném školním penále! Školáci a studenti mohou vybírat ze dvou šířek hrotů (tenký a střední) a nespočtu barev. Hrot s širší stopou pomůže malým prvňáčkům při seznamování s písmem, tenký hrot pak ocení ti starší, kteří už mají psaní zautomatizované. Díky tvarovanému a příjemnému gumovému úchopu se pero dobře drží, jemný gelový inkoust hladce klouže po papíře. Psaní s „gumovačkou“ od Pilotu je prostě jedna velká radost! Doporučená MOC je 74 Kč.

Gumovací zvýrazňovač? Cože?

6315be1c5f41dobrazek.png

Zvýrazňovače Pilot FriXion Light Natural Colors v šesti jemných pastelových barvách pomohou přehledně zdůraznit to podstatné. A věděli jste, že i zvýrazňovač lze vygumovat? I v tomto případně se jedná o „kouzelný“ termosenzitivní inkoust, který po použití gumy na konci zvýrazňovače jednoduše zmizí! Šikovný klínový hrot dovolí úhledné zvýrazňování textu, náčrtky, vybarvování i psaní. Nebojte se barev a 6315be3a3a197obrazek.pngobjevte jejich kouzlo! Doporučená MOC je 39,70 Kč.

Neon je trendy!

Co je neonové, to září, a je tím pádem nepřehlédnutelné. A to se někdy hodí, především při učení. Gelové rollery Pilot G-2 budou skvělým pomocníkem při zaškrtávání a zvýrazňování textů a poznámek. Neonový inkoust za sebou na papíře zanechá intenzivní zářivou stopu a vše, co napíšete nebo nakreslíte, bude snadno zapamatovatelné. Hned šest oslnivých barev ocení nejen školáci a studenti, ale i všichni ostatní, kteří se nebojí barev a chtějí se ve všech svých zápiscích dobře orientovat. Doporučená MOC je 57 Kč.

Pokud vám záleží na ochraně životního prostředí, potěší vás, že pera Pilot FriXion Ball a zvýrazňovače Pilot FriXion Light jsou vyrobeny minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů. Navíc lze do většiny produktů Pilot zakoupit i náhradní náplň.

A co ještě patří do školní aktovky? No přeci svačina!

Nebojte se experimentovat a vytvořte dětem originální svačinové sáčky, boxy nebo jim prostě jen popište svačinky, aby si je mezi sebou nepoptetly! Akrylové dekorační popisovače Pilot Pintor můžete využít na nejrůznější popisky sklenic, lahví a skleněných či plastových dóz nebo k dekorování originálních papírových i plátěných svačinových sáčků. U plátěných sáčků a textilu obecně je potřeba věc nejprve vyprat a před nanášením barvy látku podložit, aby se barva nepropila na druhou stranu. Po zaschnutí je nutno přes látku zažehlit a tím tepelně zafixovat. Rychleschnoucí inkoust na vodní bázi perfektně drží na všech těchto materiálech. Před použitím ale nezapomeňte popisovač důkladně protřepat a hrot popisovače několikrát stlačit na kousku papíru, dokud nenasákne inkoustem. Na výběr máte ze 30 barev až v sedmi sadách: Classic, Fun, Metal, Pastel a u hrotu Medium pak Neon, Art Deco a Tropical. Barvy budou zářivější a dosáhnete lepšího krytí, pokud barvu nanesete ve dvou vrstvách. Doporučená MOC sady je 407 Kč.

6315be5e62d23obrazek.png

Reklama