Plesová sezona se rozjíždí, a tak je nejvyšší čas myslet na šaty. Zkuste změnu a pořiďte si róbu ve stylu první republiky. Chcete vědět, v čem spočívalo jejich kouzlo? V tomto článku vám to prozradím.

Vítám vás v dalším dílu nepravidelného seriálu „Škola stylu“. Pro inspiraci jsem opět sáhla do minulosti a vzala si za příklad několik modelů třicátých let. Co se elegance a noblesy týče, nebyly dosud překonány. Tentokrát se zaměřím na rafinovanou partii našeho těla - na záda.

m

Věřte tomu, že jsou mnohdy více sexy než hluboký výstřih vpředu. Mají své tajemství a vzbuzují fantazii, aniž byste působila lacině a vulgárně. Sice odhalují hodně, ale vlastně skoro nic. Tedy pokud jsou dobře ušity a umožní vám pohyb, aniž byste měla obavy, že přece jenom „něco“ vykoukne.

Mají ovšem i svá úskalí!

Pokud chcete hodně hluboký výstřih na zádech, budete se muset obejít bez podprsenky. Máte-li hezká záda a menší poprsí, klidně si takové šaty můžete dovolit. Ale ještě než je oblékněte, choďte bez podprsenky několik hodin předtím, aby se kůže „vzpamatovala“ a neměla jste vyznačené pruhy.

Neobejdete se bez podprsenky, přesto se vám takové šaty líbí?

Zvolte modely, z jejichž výstřihu nic nevykukuje. Ani ramínka, (gelová nevyjímaje) natož samotná podprsenka. Jedině tak budete vypadat perfektně.

Foto: facebook Pinterest.com

Čtěte také:

Reklama