Odpočítávejte s námi konec školního roku

Naprosto originální dárek ke Dni dětí, který zkrátí nekonečné čekání na prázdniny, ocení školáci hned dvakrát. Na předprázdninovém kalendáři „Škola je šílená“ s mléčnou čokoládou si nejen pochutnají, ale můžou vyhrát skvělé ceny v podobě smart phonů a dotykových tabletů v celkové hodnotě 200 000 korun. Letní variace „adventního“ kalendáře bude od poloviny května k dostání v obchodech Tesco, Globus a Interspar.

školaS originálním nápadem přišla společnost Chocoland Beri - přední český výrobce čokoládových figurek a cukrovinek nejen pro děti. Kalendář by se mohl stát ideálním dárkem ke Dni dětí a usnadnit školákům přežít poslední červnové - k uzoufání nudné dny školního roku. Rodiče tímto odpočítáváním mohou alespoň přibrzdit napětí a nedočkavost ze začátku prázdnin svých ratolestí.

A pobaví se rodiče, děti i jejich kamarádi. Každý den v průběhu června otevřou děti jedno políčko na kalendáři, získají sladkou odměnu a užijí si spoustu zábavy na speciálních soutěžních stránkách www.skolajesilena.cz. Tady je čeká super zábava - vtipy, fotky a netradiční zábavné úkoly. Každý den jedno okénko plné legrace. Soutěž žije také na facebooku na profilu Škola je šílená  http://www.facebook.com/pages/Škola-je-šílená/158776127624484?ref=hl.

Soutěž trvá přesně 30 dnů, každý den soutěžící otevře jedno soutěžní políčko na svém skutečném i virtuálním kalendáři na webu. Do hrací karty, která je na zadní straně kalendáře, zapisují děti písmena dle splněných úkolů. A na začátku prázdnin budou ze zaslaných karet vylosovaní šťastní výherci 50ti chytrých telefonů a 5ti tabletů za celkem 200 000 korun.

Kalendáře jsou k dostání od poloviny května v obchodních sítích Tesco, Globus a Interspar. Předpokládaná cena je 39,90 korun.

Více informací najdete na stránkách www.skolajesilena.cz nebo na facebooku      http://www.facebook.com/pages/Škola-je-šílená/158776127624484?ref=hl

Reklama