Novinka od tradičního výrobce elektroniky umí nenásilnou formou probouzet přirozenou dětskou zvídavost a hravost, ale zároveň umí děti zvednout z gauče. Navíc – a to se dnes hodně cení – zvládne do hry aktivně zapojit i jejich rodiče. Je určena zejména dětem ve věku od 3 do 10 let. Proto je také vybavena praktickým silikonovým obalem v sympatické světle modré barvě, který ochrání tablet před menšími nehodami, jako jsou pády či ťukance. Díky certifikaci IP52 přežije i nechtěné postříkání vodou nebo ataky prachu.

5a994bd0ec2beobrazek.png

Alcatel běží na osvědčeném operačním systému Android. Do vývoje tabletu se ale zapojili i experti firmy Kurio na vzdělávání těch nejmenších. Nadstavba obsahuje nejen sadu vzdělávacích aplikací či her, které umějí pobavit, ale i nastavení rodičovské kontroly.

Obavy z toho, že by si děti či jejich rodiče s tabletem nerozuměli, nejsou namístě – všechen software od Kurio bez problémů komunikuje mimo jiné i v českém jazyce. Zároveň ale může díky speciální aplikaci pomoci při prvních krůčcích s učením světových jazyků, jako je angličtina, francouzština či němčina.

5a994c74e6ca3obrazek.pngTablet obsahuje přes pětadvacet programů, her a aplikací vytvořených pro různé věkové skupiny dětí. Tím ale nabídka rozhodně nekončí, další aplikace si lze totiž snadno a rychle stáhnout z internetového obchodu Kidoz.

Děti se prostřednictvím tabletu mohou seznamovat i se světem internetu – a to zcela bezpečně. Tablet je vybaven speciálním kontrolním nástrojem pro rodiče. Ti tak mohou dohlížet nejen na to, jestli se jejich potomci netoulají po stránkách s nebezpečným či nevhodným obsahem, ale i omezit jim dobu, kterou s tabletem denně stráví. To vše hezky přehledně v jednoduchém a snadno ovladatelném rozhraní.

„Dnešní děti si osvojují elektroniku již v útlém věku. Proto jsme se rozhodli jejich zájem o technologie propojit s přirozenou hravostí a zvídavostí. Navíc jsme mysleli i na rodiče, aby měli o aktivitách svých dětí naprostý přehled, a zároveň se do nich mohli sami snadno různými způsoby zapojit,“ vysvětluje Tomáš Chrastil, Country Manager značky Alcatel pro Česko a Slovensko.

Více informací na stránkách zde.

Reklama