Pracovní týden nám zítra končí, a tak tu pro vás máme zprávu o tom, co jsme připravili na ten příští. Opět se máte na co těšit.

Tentokrát jsme se na poradě sešli ve čtyřech. Šéf Radek Kříž i Saša Stušková jsou ještě pořád na dovolené, ale zato přijel Jakub Kočí, a tak náš počet trochu navýšil. Navíc jsme si poradu zpestřili obědem - místo v redakci jsme si ji udělali naproti v restauraci. A s tím souvisí i malý kvíz, který vám za chvilku prozradím.

Teď ale k tématům na příští týden...

V pondělí 2. září jdou děti poprvé do školy, takže tématem bude škola. Co si s sebou berou děti první den do školy? Jenom tašku? Sešity? Sladkosti? Nebo nic?

Jakub Kočí si na úterý 3. září připravil něco na téma chlapi: Máte doma rozhodného chlapa, nebo je váhavý střelec? Jsme zvědaví na vaše příspěvky.

Ve středu 4. září nám doufám sdělíte, co zajímavého jste o prázdninách viděli, a můžete to doporučit ostatním. Dana Haklová bude ráda, když jí pošlete fotky zajímavých míst z prázdnin a dovolených.

Pivo, nebo víno? Co máte radši? To se vás zeptá Radek Kříž ve čtvrtek 5. září.

A v pátek 6. září se bude Saša Stušková zabývat tématem Žena na stavbě. Určitě máte nějaké dobré historky, které nám můžete napsat.

Kvíz pro vás

Při včerejší poradě v restauraci jsme si dali nejen oběd... Někdo si po něm objednal ještě kafe, někdo horké maliny a někdo... A to je právě otázka pro vás.

Tady máte čtyři účty (čísla 1 až 4) a čtyři jména (Klára, Dana, Jakub a Lucie). Kdo co měl? Zkusíte k číslům účtů přiřadit správná jména? Odpověď vám prozradím kolem 16. hodiny.

uc

uc

uc

uc

Reklama