Nedá mi, abych se nepodělila o trapas, který se mi stal před lety, myslím, že se čtenářky pobaví. Jako mladá matka po druhém porodu jsem šla na kontrolu ke svému gynekologovi, jaké bylo moje překvapení, když místo starého pána, na kterého jsem byla zvyklá, tam seděl mladý, moc pěkný chlap!

Krve by se ve mně nedořezal, tehdy jsem se ještě na takovém místě, jako je vyšetřovací lůžko, zvané koza, styděla. No a ten doktůrek hned: "Tak si, maminko, vyskočte." Já tam vylezla. Vyšetřil mě, poptal se na případné potíže, a pak pravil: "Tak si seskočte."

Na nic jsem nečekala a skočila!

Jenže jsem si v té divné poloze nevšimla, že ještě nestačil jaksi poodstoupit, a v té rychlosti skončila moje pravá noha v kapse jeho pláště a malér byl na světě!

Plášť šel jistě do popelnice a já dodnes nevím, jak jsem se z ordinace dostala domů, vím jen, že kdykoliv jsem toho doktůrka potkala, přešla jsem radši na druhý chodník nebo se případně dívala do výlohy nějakého obchodu.

Také si ještě živě vybavuji bolest z naražené kostrče. Ty schůdky, co vedou nahoru na lůžko, jsou dost tvrdé. No, od té doby vím, co je to skočit lékaři do kapsy!

Pro mě to rozhodně není rozdávání úplatků!

Vaše Hysteria


Milá Hysterio, děkujeme za tvůj příběh. A jako odměnu posíláme dáreček ve formě roztomilé kabelky a pár překvapení.

A pokud chcete také získat překvapení a dáreček, napište nám svůj veselý či smutný, či jen zajímavý příspěvek, nebo fotografie. To co se nám bude nejvíce zamlouvat, odměníme.

Své příspěvky posílejte na

redakce@zena-in.cz

Reklama