Ti mladí jsou pěkní drzouni. Jako syn naší čtenářky s nickem Lydie, když si objednala „omlazovací“kosmetiku a těšila se, jak jim to všem „natře“. Z titulku je vám asi zřejmé, že se výsledek nedostavil. nebo to byla zase jen drzá poznámka pubertálního výrostka?

Ke kosmetičcce nechodím. Většinou nemám moc času, taky mi to přijde docela drahé, místo toho raději investuji do dražších krémů. Naštěstí jsem zdědila po mamince pěknou pleť, i když moc nepoužívala krémy, tak měla dlouho pleť bez vrásek.

 Věk se sice začíná projevovat, ale říkám si, že je důležité, jak se cítím, a já se pořád cítím mladá. Bohužel mám špatné zrcadlo, které mi ukazuje nějakou neznámou starší paní.

 Synové jsou v pubertě, k tomuto věku patří kritický pohled na vše a na maminku obzvlášť. Většinou to nevydrží a komentují. Pokud mlčí, tak jejich pohledy výmluvně naznačují, co si myslí, ale protože zrovna mají hlad nebo potřebují peníze, tak se neodváží nic říct.

 Mám pár osvědčených krémů, ke kterým se vracím, ale taky ráda zkouším nové výrobky. Teď jsem objevila korejskou kosmetiku, která má naprosto úžasnou reklamu: „Vaši pleť udrží věčně mladou.“ Tak tomu se nedalo odolat, i když byla trochu dražší, ale nekupte si věčné mládí za ty peníze. Pár krémů jsem si tedy objednala.

 Zásilku přebíral syn a byl zvědavý, co jsem si to zase koupila, tak jsem mu vysvětlila, jak budu krásná.

 Vypadalo to, že mi moc nevěří, vrhl na mě soustrastný pohled: „Myslíš, že ti to pomůže? Ty pořád věříš na zázraky?“

 Za pár dnů na mě koukal: „Škoda, že to zase nefunguje.“

S pozdravem

 Lydie

Milá Lydie, ti mladí jsou pěkní cynici, ale asi jsme nebyly jiné

Text nebyl redakčně upraven

Reklama