No tak to je téma přímo pro mě :o).
Jen jak vidím vedle článku, teda na stránkách toho pavouka, už mám husí kůži a hned si raději otvírám jinou stránku, neb tohle zvířátko fakt nemusím. V práci si ze mě už dělají legraci, protože když se tu nějaký pavouk objeví, a je jedno, jak je veliký, tak si tu pěkně křičím a utíkám pryč z kanceláře.

Příhod mám dost: jednou když jsem kopírovala, tak si zpod skříňky pod kopírkou vyšel, asi na procházku, pěkně veliký pavouk, ten jak má malé tlusté tělo s tlustýma nohama. No velikosti pro mě obr, pro kolegyni normální - tak do ruky. Když jsem ho viděla, nejprve jsem se podívala vyděšeně na technika, který jako na potvoru stál v uličce mezi stoly, takže já nemohla hned začít utíkat. Ještě si v ruce držel akorát donesené kafe, a tak ani nechápal, co se děje, proč tak valím na něho oči. Když nepomohl panický pohled, tak jsem zakřičela, no, technik se polil, měl chudák málem infarkt, neb už je to starší pán, a já se rychle pokoušela přelézt stůl, jen abych byla co nejdále od toho obra. Ostatní v kanceláři se jen smáli a nechápali, jak jeden pavouk mě může takhle vyděsit.

No jindy zase, když jsem zametala v jedné místnosti, tak tam zase byl ten velký pavouk s tlustýma nohama, no já nevím, jak jste na tom vy, ale oni si mě snad vyhledávají. Asi jiný by ho umlátil koštětem, ale já hned přemýšlela, jak se dostat ven a co nejdále z místnosti. Akorát dějin jsem měla odsunutý takový stolek, nevím, možná to znáte, dávají se na to věci, když se s tím nechcete nosit, my tam třeba dáváme menší přístroje, neb plocha není moc velká, no a co by člověk neudělal, když je v ohrožení :o)

Skočila jsem na ten vozík, ale bohužel nebyl zabržděný, tak jak jsem křičela, tak se mnou jel ven z místnosti, no samozřejmě zase všichni se šli podívat na chodbu, co se to tam děje a proč tak křičím. A takovéhle zpestření v práci mám docela často, jen pak je to tak na kafe, aby se člověk uklidnil a srovnal. 

Nějaké myšky či hadi, to mi vůbec nevadí, ale jak je někde pavouk, tak tělo nějak blbne, má husí kůži a musí se dostat pryč co nejdále. No a když jsme na chalupě, tak to se nejprve prohlédne místnost na spaní, protože jinak bych tam neusnula. No myslím, že nejsem jediná, co takhle blbne kvůli pavoukům, že?

MartinaC


No, Martino, trvalo mi trochu déle přečíst váš příspěvek, ale je mi jasné, že pavouci ve vás vyvolávají obrovskou hrůzu.


Také se projížídte vozíkem po chodbách, když uvidíte pavouka?

TÉMA do novinek NA PÁTEK:
FOBIE
Skáčete na stůl, když kolem proběhne myška?
Dusíte se ve výtahu?
Křičíte, když vidíte pavouka?
Opíjíte se před cestou letadlem?
Bojíte se otevřených oken?
Z čeho máte chorobný strach?
Napište nám na: redakce@zena-in.cz
za příspěvek můžete vyhrát zajímavé ceny
Reklama