ski

Tento týden jsou v největší rakouské lyzžařské oblasti na prvním místě ženy. Od 26. března do 2. dubna zde probíhá dámský týden a tak se všechno točí kolem nich. Unavené maminky i vystresované manažerky si užijí dovolenou a odpočinou od starostí. Rozdováděné účastnice dámských jízd se můžou těšít na bohatý doprovodný program. Ženy se tak kromě lyžování mohou těšit i na spoustu dalších malých překvapení.

Hotely a penziony ve Ski amadé rozmazlují své dámské hosty nejen špičkovým servisem, ale navíc, darují každé ženě, která si objedná ubytování na 7 nocí 6- denní skipas zdarma. Jako extra dárek mohou dámy jeden den testovat nejnovější lyže a další den se pak nechat doprovázet profesionálním lyžařským instruktorem.

O zábavu je postaráno ovšem i mimo sjezdovku. Pro fanynky hudby jsou přichystány živé party Top-Live-Acts. Naopak ty, které dávají přednost klidnější zábavě se mohou těšit na nejnovější módní trendy na módních přehlídkách. Romantické duše se zasní při večeních procházkách s pochodněmi nebo při posezení u krbu na horské chatě.

Jedinečný Ski amadé skipas, který platí na neuvěřitelných 860 kilometrech sjezdovek a na 270 vlecích, je samozřejmě v rámci dámského týdne v ceně. Ženy, které kromě lyžování rádi zajdou na dobré jídlo, se mají na co těšit. Na teplý drink a pořádný winer šnitzl zve hned 267 horských chat a horských restaurací v lyžařské oblasti. A je jen na vás jestli se budete opalovat na terase nebo si dáte místní špek a víno.

Der einzigartige Ski amadé Mehrwert, 860 Pistenkilometer und 270 Liftanlagen mit nur einem Skiticket erfahren zu können, ist natürlich auch für das Ladies-Week-Package gültig. Für Damen, die es auch beim Skifahren gerne gemütlich haben, laden 267 Skihütten und Bergrestaurants zum Einkehrschwung ein. Hier kann frau sich mit regionalen Schmankerln verwöhnen lassen, oder auf einer der großen Sonnenterassen auf Liegestühlen relaxen.

Více informací a možnost objednávat zvýhodněné balíčky máte na stránkách www.skiamade.com.

A nebojte se, stránky jsou psané v češtině.

Reklama