Šťastný dětský smích. Spokojení rodiče. Rodinná zábava na čerstvém prašanu. Bad Kleinkirchheim nabízí všechno pro děti a rodiče – od dětské lyžařské stopy až po wellness v termálních lázních. A právě včas před zimní sezónou představuje Bad Kleinkirchheim obzvlášť výhodnou nabídku pro rodinnou lyžařskou dovolenou: skipas pro děti za 1 Euro. Tím opět podtrhuje tento korutanský turistický region svůj nárok na označení - lyžařská oblast pro rodiny č. 1!
5a83fabe32364obrazek.png

Úspora, která potěší rodiče

A skipas za 1 Euro funguje následovně: Za každý 6denní skipas pro dospělou osobu dostanete v době od 6.1. do 9.3. pro děti do 12 let jeden skipas za 1 Euro na den! Tak rodiny ušetří až 114,00 Euro za dítě. Skipas za 1 Euro lze rezervovat exkluzivně ve více než 100 partnerských hotelech při pobytu na minimálně 6 nocí. A k tomu si můžete zdarma vypůjčit lyžařskou výbavu pro děti! Další informace a rezervace již nyní na těchto stránkách.
 
Jeden skipas, dvě nabídky

A to nejlepší: skipas neplatí jenom pro celou lyžařskou oblast, ale také pro termální římské lázně. Hosté si tak mohou každý den znovu vybrat, zda se budou ten den bavit na více než 110 kilometrech sjezdovek nebo budou relaxovat v římských lázních v blahodárné termální vodě a 13 saunách.

5a83fab2660c6obrazek.png
 
Bad Kleinkirchheim má výhodné nabídky pro rodiče

Vedle výhodné nabídky nabízí Bad Kleinkirchheim všechno, co je potřeba pro zdařilou rodinnou lyžařskou dovolenou: široké a různorodé lyžařské sjezdovky, lyžařskou školu pro děti, dětskou lyžařskou stopu, snowpark, čtyři lyžařské školy a, když nebudete chtít jít na sjezdovku, rodinné termální lázně pro děti a termální lázně s wellness pro dospělé. 110 kilometrů sjezdovek, výlety na sněžnicích, sáňkování a mezinárodní kuchyně pro všechny milovníky požitků.

Reklama