¨

Úzkých džínů má v šatníku jistě každá žena po více kusech a provedeních. Je to zcela přirozené. V dnešní době si s nimi můžete dokonale pohrát a nosit je ve velmi zajímavých kombinacích. Třeba s šaty, velkým huňatým svetrem nebo trendy saténovou blůzou v prodloužené délce. Pokud ale přemýšlíte, k čemu si skinny jeans obléknout a nevypadat jako vystřižené z roku 2010, zaměřte se na správnou obuv. Ta je alfou a omegou dokonalého outfitu bez chybičky.

ANO: Zkrácený střih + „těžké“ boty

Důvod, proč jsou úzké džíny tak oblíbeným kouskem, je jednoduchý – velmi snadno se kombinují. A navíc se skvěle mixují s výraznými „těžkými“ botami neboli boots. Pokud byste se ale měly na něco obzvláště zaměřit, je to délka džínů. Ta by měla být ideálně střižená nad kotníky a konce by se měly lehce třepit. Kontrast vykukující holé kůže a výrazných bot nikdy nevyjde z módy.

ANO: Denim + kozačky na podpatku

Denim má jedno velké plus – základní barevná škála, v níž nejčastěji kalhoty vyrábí je trendy navzdory času i počasí. A konkrétně světle modrá, lehce sepraná džínovina bude v kombinaci s luxusně vypadajícími koženými kozačkami velmi sexy záležitostí. Chybu neuděláte ani s celočernou variantou. K dokonalé parádě vám pak bude stačit bílé tričko a kožená bunda.

ANO: Černé džíny + černé kovbojské boty

Párování černých kalhot a černých bot vytvoří dokonalou iluzi nekonečně dlouhých nohou. A ty nejsou na škodu nikdy. Letos ale klasické kotníčkové boty s jehlovým podpatkem vyměňte za trendy kovbojské boty a doplňte je o klasickou bílou košili a super tenkou a super dlouhou šálku na krku.

Také si přečtěte:

Reklama