Minulý týden jsem byla na několik dní lyžovat v Rakousku, v oblasti Ski Amadé www.skiamade.cz , která sdružuje celkem 25 lyžařských středisek napříč pěti regiony. Lyžování bylo skvělé a to nejen díky vydařenému počasí. Všechna střediska, které jsme navštívili nabízela špičkové služby, nové lanovky či sedačky, upravené tratě a výtečné restaurace na svahu.

skiamade

Vyzkoušeli jsem 2 střediska  a to mé oblíbené Schladming Planai a Flachau. Vzhledem k tomu, že jsme bydleli ve Filzmoos, bylo to vždy kosek díky jízdě autem. Planai, to je moje srdeční záležitost, vždy se sem musím aspoň na jeden den podívat a užít si sjezdovky, které miluju. I když se na parkovišti hodně aut, jakmile vyjedete nahoru, zjistíte, že masa lidí se rozprostřela po kopcích a nemusíte mít obavy z davů lidí. Díky propojení dvou svahů si celý den můžete užívat sjezdovky a vzdalovat se a následně se vracet od sjezdovky, která vás nakonec zase svede k parkovišti.

Planai a Hochwurzen v lyžařském areálu Schladming jsou největší štýrská lyžařská oblast a středisko Schladmingských lyžařských houpaček 4 hor. „Schladmingská lyžařská houpačka 4 hor“ spojuje 4 největší štýrské lyžařské vrcholy (Planai, Hochwurzen, Hauser Kaibling a Reiteralm) a 126 kilometrů sjezdovek.

Více o Planai najdete na http://www.planai.at/winter/cs/Czech.html

sski

Díky skipasu od Ski Amade můžete jednu pernamentku využít pro celou oblast (pokud si nekoupíte pouze lokální skipass na 1 středisko). Má to spoustu výhod, můžete také využít řadu zajímavých slevových akcí, více najdete na www.skiamade.cz .

ski

Sdružení Ski Adame nabízí:

Zimní dovolená v Salcbursku

Hledáte zimní dovolenou? Klikněte na nabídky dovolené v Salcbursku!Je to jednoduché: Zvolte jeden nebo několik balíčků, zadejte cestovní a kontaktní údaje. Podle přání zvolte další informace o dovolené. Odešlete poptávku. Od každého zvoleného partnera obdržíte e-mailem max. 5 nabídek. Více najdete na www.salzburgerland.com/cs/dovolena/index.html

Salburgerland

 

Reklama