shutterstock-529534174.jpg

Stejně jako se každým rokem mění trend v oblasti street fashion, mění se i trendy sportovního oblečení. A zvláště pak toho lyžařského. Sjezdová kultura smetánky je něco, co se snažíme přenést i na naše svahy. Za vzor si dáváme například Andreu Verešovou, která každoročně řádí jak na tuzemských horách, tak v Aspenu či ve Svatém Mořici. Jenže její outfity se pohybují v desítkách až stovkách tisíc, což jsou částky, které si běžný člověk nemůže dovolit investovat. Navíc spousta z nás se na svah dostane jen jednou či dvakrát za rok.

Černá klasika

ko1.jpg

Módní trendy

Tak co tedy letos můžeme nosit a na co naopak musíme zapomenout? Trendy roku 2020 jsou jasné. Rozhodně zazáříte ve výrazných barvách a pozadu nezůstanete ani v minimalistických outfitech (černá, bílá), které ještě nikdy neurazily. Totálním hitem jsou však budou letos retro kombinézy a čepice. Takže pokud máte nějakou z mládí či po mamince, máte vyhráno!

ko2.jpg

Nezapomeňte si vždy obléknout především kvalitní termoprádlo!

Prohřeškem jsou naopak bundy, které jsou určené spíše pro jízdu na snowboradu, s různými puntíky a jinými infantilními vzory. To samé se týká i oteplováků. Pokud nevíte, jak k sobě bundu a kalhoty ladit, raději vždy zvolte jeden z kousků černé barvy.

shutterstock-170992934.jpg

Střihy

Ať se vámto líbí, nebo ne, střih kalhot by měl být rovný a úzký, ale poslední dobou se do módy opět vrací i zvony. Rozhodně by měly být do pasu a je jedno, jestli zvolíte ty s kšandami nebo bez nich. Bundy by neměly být příliš dlouhé a široké a měly by naopak končit na bocích. Plus je, když jsou zúžené v pase.

Po lyžování do baru


5e0f2cd04df73obrazek.png
Baťa 1599 Kč / PrettyLittleThing 330 Kč/ F&F 1199 Kč

Reklama