Jak dopadl výlet kocourka čtenářky Kyky? Zlomenina, a pořádná...


kocourDobrý den,

nejenom s pejsky, ale občas i s kocoury je trápení. Posílám fotečku našeho kocourka Sama, jak dopadl po jednom výletu venku. Přišel domů a pajdal a mňoukal bolestí. Rentgen ukázal, že packa je zlomená v obou kostech. Následovala operace a měsíc se sádrou na pacce. Další měsíc se sundanou sádrou a se špatně hojícím se šitím. Na čištění šití jsme jezdili obden 50 km na veterinární kliniku. Naštěstí to všechno zvládnul dobře a dneska už skáče po stromech jako dřív. Jeho léčba nás jen na platbách klinice (nepočítám cestovné a čas) stála měsíční plat, ale bereme ho jako dítě v rodině a nikdy jsme o tom ani malinko nezapochybovali.

Všechno tak nakonec dobře dopadlo a nám nezbývá doufat, že už se poučil, neboť jak se mu to stalo, nevíme.

kocour

Takže držím palce ať se i Váš pejsek dá do kupy a dělá Vám jen samou radost.

S pozdravem, Kyka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou

Kyko, díky! Vím o jedné veterině, kde zavedli pro zvířata něco jako pojistné - když zvíře nezastoná, tak ti to později vrátí. Docela zajímavá myšlenka...

Mazlíčkové téma

Potřebujeme povzbudit, protože Charonek na tom neí poslední dobou zdravotně nejlíp, posílejte mi proto dnes příspěvky do Mazlíčkovho tématu! Příspěvek musí obsahovat fotku mazlíčka, o kterém píšete a nějakou historku, kterak mazlíček stonal a jak to dobře dopadlo!

Reklama