Hurá! Konečně přišel pátek a s ním, jak to vypadá, vykouklo sluníčko. Alespoň teď, v šest hodin ráno, kdy píši tento článek, je v Praze modrá obloha s lehounkými bílými beránky. Hned je člověku trochu líp na dušičce.

A abychom si ten páteční den hezky zpříjemnily, seznámím vás s tím, co se dnes bude na magazínu dít.

Rozhodla jsem se, že dnešek bude především o soutěžích. Ve hře je docela slušná hromádka balíčků s překvapením a šanci vyhrát tak dnes dostane poměrně dost z vás.

Takže…pozor, začínáme!

Pokud se zapojíte smysluplnou reakcí pod některým z uvedených článků, možná že to budete právě vy, ke komu poputuje již zmíněný balíček. A pod jakými články se bude losovat? 

1. Tiché svědectví Lidic. Otřesný a smutný osud lidických mužů, žen a a dětí. Hrůza, kterou si museli prožít, je slovy nepopsatelná. Někdy máme starosti, nevíme, jak dál….j sem přesvědčená, že lidické ženy by si to s každou z nás rády vyměnily. To, čím musely projít ony i jeich děti, je totiž zvěrstvo, nad kterým se svírá ruka v pěst i po více než 60 letech.

2. Bohatým kradla, chudým dávala. Opět jeden zajímavý a v našich podmínkách těžko pochopitelný osud. Navíc spojený s pozvánkou na nezapomenutelný kulturní zážitek.

3. Skvělý tip na sobotu! I tento článek vám může zajistit výhru, pokud pod něj napíšete smysluplný příspěvek. A nejen to. Třeba vás inspiruje k pěknému prožití jednoho víkendového dne. Ono to není tak špatné zabalit kus toho žvance, pro jistotu strčit do báglu pláštěnky a vyrazit s celou rodinou na pěší výlet. :o)))

Výherce z této soutěže vylosujeme v 16:00 hodin.

Tak to jsem představila soutěže pod články. Jenže to není zdaleka všechno. Už v dopoledních hodinách pro vás bude připravena první denní soutěž, ve které budete muset vyhledat správnou odpověď. A pozor – zda jste vyhrála, se dozvíte ještě dnes. Soutěžit se totiž bude jen do 14:00!

Vy, které nemáte šanci v této době soutěžit, ale nezoufejte. Vaše chvíle přijde v 15:00, kdy vypukne další dnešní soutěž, která potrvá až do pondělního rána.

Tak co, líbí se vám představa dnešního soutěžního dne? A chtěly byste něco jen tak pro rozjezd a pobavení hned teď a tady? Máte to mít!

Vyhlašuji zcela a úplně netradiční soutěž! Nikoli v zadání, to bude celkem banální, ale ve způsobu odpovídání a losování.

Soutěžní otázka zní:

Kdo je autorkou článku Bez autosedačky ani kilometr?

Jednoduché, viďte….A jednoduché a možná i trochu napínavé bude i zadávání správné odpovědi. Jméno autorky totiž pište přímo sem – pod tento článek. A vyhrají ty, jejichž příspěvek s odpovědí se umístí na 5., 15., 25., 30., 35. a 40. místě. Pod tento článek můžete samozřejmě psát i komentáře. Pokud tedy na výherní číslo připadne zrovna komentář a nikoli správná odpověď, bude jako výherní číslo označeno první následující se správnou odpovědí. Například na pozici 5 bude příspěvek, rovněž na pozicích 6 a 7…a až na pozici 8 bude správná odpověď. Pak se tedy stává výherním číslo 8.

Takže jak vidíte – tato soutěž není o zkoušení vašich vědomostí, protože správná odpověď bude profláknutá veřejně a každý si ji bude moci přečíst. Ale zdalipak se vám podaří napsat příspěvek tak, abyste se strefily do “výherních čísel”?

Mno, koukám, že je to možná trochu zmatené, co jsem si právě teď vymyslela, ale snad se v tom orientujete. Nejde o život, jde jen o zábavu a o pokus a snahu zpříjemnit vám páteční ráno. :o)))

Ve chvíli, kdy se objeví číslo s posledním výhercem, tzn. 40, budou vyhlášeny vítězky balíčků s překvapením. Tedy…alespoň tak nějak si to představuji. Protože pokud budete rychlé jako smršť a obsadíte všechna výherní čísla v krátké době, budete si muset na fanfáry pro vítěze trošku počkat. Vy to tedy samozřejmě uvidíte, kdo vyhrál, ale to mi nebrání v tom, abych vítězům nenapsala oslavný článek, že? :o)))

A jelikož tento článek píši z domova a teprve teď jdu do sprchy a musím si taky namalovat nějaký hezký obličej, pak vyvenčit psa a pak teprve absolvovat cestu do práce… tak se fakt může stát, že vy už budete bouchat šampáňo na oslavu a vzájemně si tu gratulovat a já budu trčet někde v pražské dopravní zácpě.

A abych nezapomněla na jednu důležitou věc. Odpoledne si hlídejte magazín. Čeká na vás ještě jedno překvapení, které bude též spojeno se soutěží.

A nezapomínejte mi posílat fotky Chlapa-in! Naše album se pomalu ale jistě rozrůstá. Tak foťte, ať máme pořádný výběr. :o))))

Ještě váš starý dobrý e-mail redakce@zena-in.cz

A už jdu opravdu do té sprchy. Jo – a ještě si musím vyžehlit tričko, takže soutěžte, soutěžte… já prostě nějak dorazím.

Krásný pátek všem přeje

Reklama