Herec Roman Skamene (53) se po delší době objevil na společenské akci i s manželkou Renatou a dcerou Sandrou. „Synek zůstal doma, měl svůj program, tak jsem alespoň vyrazil do společnosti se třemi čtvrtinami rodiny," vysvětlil Roman, který je nejen skvělým hercem a bavičem, ale i sportovcem s pozoruhodným herním stylem.

Za své fotbalové umění ve fotbalovém týmu hvězd sportovního klubu Arabela byl již mnohokrát oceněn, ať už jako uznávaný útočník s nenapodobitelnými finesami, nebo jako nejlepší střelec týmu.

„Sport je má vášeň a fotbal zvláště. Tvrdým každodenním tréninkem jsem dosáhl určitého mistrovství a čekal jsem, že si mých schopností všimne i trenér české reprezentace při nominaci na Euro 2008. Nevšiml, jeho škoda, pak ať nebrečí, když nebudou výsledky," říká Skamene, který vzápětí názorně předvedl, jak trénuje střelbu.

Místo míče si vzal vzduchovku a za asistence kolegů herců Jana Kuželky a Jaroslava Sypala pálil diabolkami na bránu tak divoce, až se kouřilo z hlavně.

Zpěvačka Marcela Holanová měla jiné zájmy. „I já jsem, stejně jako Roman, vzala vyvenčit rodinu, dva jezevčíky a přítele Boba, ale věnovali jsme se spíše procházce, diskusím s přáteli, zpěvu, jídlu a pití," říká Holanová.

Nestrannému pozorovateli však bylo jasné, že zvířena je jí bližší než dvounohý doprovod. Milovnice zvěře se totiž na místě zamilovala do thajské užovky Žofky, kterou si přivezl její kamarád klaun Ferda. Spřátelili se s hadem natolik, že je musel od sebe pomoci rozmotat i kolega zpěvák Kamil Emanuel Gott.

Reklama