Ještě stále vidíte před očima obrázek svého zdařilého posledního lyžařského výletu? Obrázek lahodného jídla v horské chatě po aktivním lyžařském dnu? A vzpomínáte si ještě na okamžik, kdy vaše dítě poprvé zvládlo prudký svah?


Autorská práva: © Wiener Alpen / Claudia Ziegler

V Mönichkirchenu se tyto vzpomínky nejen zapíší do srdce, ale také se skutečně nafilmují. Na měřené trati „Skimovie“ si totiž můžete nechat natočit videozáznam vaší jízdy, který je pak k dispozici ke stažení. A zážitky návštěvníků v Mönichkirchenu určitě stojí za natočení: v dětském světě se děti učí své první obloučky, ve SNOW FUN Academy čeká na zkušené a odvážné malé hrdiny freeridové dobrodružství a ve funparku mohou snowboardisté a lyžařští umělci pilovat své umělecké kousky. Kdo hledá ještě náročnější výzvy, může se odvážit na černou sjezdovku. A pro pauzy mezi lyžováním jsou v Mönichkirchenu připravené nádherné chaty se skvělou gurmánskou nabídkou.


Autorská práva: © Wiener Alpen / Claudia Ziegler

Zlatá medaile za pestrost.
Mírné cvičné svahy a černá sjezdovka FIS – Mönichkirchen disponuje pestrou nabídkou pro téměř každé přání. Za tuto různorodost získal Mönichkirchen jako jediný lyžařský areál v Dolním Rakousku zlatou pečeť kvality lyžařských sjezdovek. Ještě jedno speciální doporučení: každý čtvrtek po ukončení provozu lanovek a vleků od 20.30 (pokud nejsou v provozu sněžná děla) patří zdejší sjezdovky skialpinistům. A neuvěřitelná vyhlídka stojí za každý zvládnutý výškový metr. Kdo má obavy, že by ho na posledních metrech již mohly opustit síly, toho uklidní gastronomická nabídka: vydatné občerstvení v tradičních horských chatách je dostačující pro každou motivaci a posilnění.


Autorská práva: © Wiener Alpen / Claudia Ziegler

Schischaukel Mönichkirchen-Mariensee
Mönichkirchen 358
2872 Mönichkirchen

Reklama