Život nám přináší různé situace. Někdy jsou vtipné, či dokonce směšné, někdy naopak trapné, nebo přímo děsivé...

A právě o těchto podivně nezvyklých situacích bude dnešní téma dne.

Situace mimo vaši kontrolu!


Zavzpomínejte i vy na nějakou „ne úplně normální“ situaci, ve které jste se ocitla. Jaká z nich byla fakt srandovní, jaká trapná, jaká přímo hrozná? Co podivného vám život přihrál do cesty? Co zajímavého, či kuriózního se vám kdy stalo?

Neváhejte a napište nám! 3 nejzajímavější a nejoriginálnější příběhy budou oceněny!

Psát můžete již dnes na e-mail: redakce@zena-in.cz do předmětu prosím uveďte „VZPOMÍNKA“

Již včera se nám sešlo v mailu hned několik vašich zážitků. Některé z nich jsou skutečně vtipné, některé smutné a některé přímo neuvěřitelné...

Jako například  příběh, který nám zaslala Hedvika.

Milá redakce, právě jsem si přečetla ve vzkazu vaši výzvu, abychom si vzpomněli, co se nám kdy podivného stalo.
Tak já nemusím ani moc vzpomínat. Protože jednu takovou příhodu, na kterou hned tak nezapomenu, mám ještě v hlavě úplně čerstvou. Stala se mi totiž včera...

Šla jsem odpoledne do obchodu pro pečivo, mléko a ještě pár drobností. Jelikož jsem věděla, že nebudu skutečně nakupovat nic velkého, šla jsem si vzít jen malý košíček – jen do ruky.

Přede mnou stála dost stará paní a také sahala po tomto malém košíčku, nikam jsem nepospíchala, a tak jsem v klidu počkala, až si košíček vyndá a až poté sáhla po tom „svém“.

Jenže ve chvíli, kdy jsem z komínku vyndávala onen košíček, té stařence přede mnou vypadla z ruky peněženka, která se dopadem na zem otevřela a paní se rozkutálely drobné všude po zemi.

Má reakce byla automatická, tudíž jsem nepřemýšlela – nechala jsem košíček košíčkem a vrhla se na zem, abych paní drobné posbírala.

Jenže než jsem se nadála, paní začala na celý obchod řvát: Zlodějka! Chyťte jí! Chce mě okrást!

A takto řvala skutečně z celých plic! Hned jsem jí začala vysvětlovat, že to tak není, že jí peníze sebírám, že jí chci pomoci, nikoli ji okrást.... Ale nenechala mě ani domluvit a přetáhla mě holí přes záda. Rozbrečela jsem se na místě - jednak hroznou bolestí a jednak neuvěřitelnou hanbou.

Ochrana toho obchodu hned ke mně přiběhla a jak mě, tak i tu starou paní odvedla do místnosti za prodejnou. Tam se vyptávali a vyptávali a já jim řekla vše podle pravdy.

Jenže ona paní stále dokola mlela tu svoji pravdu.

Celá uřvaná jsem těm mladíkům ukázala záda, která bolela jako čert a kde zůstala po holi mapa jako blázen.

Bohužel, mám pocit, že je nezajímalo, co se skutečně stalo... Mně vynadali a dali kázaní, jako bych skutečně něco provedla, a paní jen řekli, že se jí nic neztratilo a tudíž policii volat nebudou...

No, na tenhle zážitek nikdy nezapomenu a vím jedno: do onoho obchodu už nikdy nevkročím (i když mám svědomí čisté) a starým lidem už také nikdy pomáhat nebudu.

Bohužel, jedna takováto paní dokázala to, že raději budu apatická, nežli ještě jednou prožít něco podobného.

 

Podělte se i vy s ostatními čtenářkami o situaci, v níž jste se ocitla a která není tak úplně běžná. Těšíme se na vaše příspěvky!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama