Jak to funguje?

Jedná se o jednoduchý systém průlezu pro domácí mazlíčky, kdy je do sítě proti hmyzu vložen rám, ve kterém jsou umístěna dvířka na horním pantu s možností vyklopení na obě strany. Výplň dvířek tvoří také síťovina, takže dvířka nepoutají pohled na kus pevného materiálu uprostřed prostoru dveří.
5b30bd071a4acobrazek.png

Průlez patří do pevných sítí

To, že se jedná o prvek, určený pro sítě do dveří neznamená, že je možné průlez vytvořit každého typu sítě - např. do rolovacích. Výrobce sítí proti komárům značky Minirol nabízí průlez do pevných rámů. Ty jsou standardně dodávány v černé barvě, ale na přání zákazníka se dá barva přizpůsobit.

Funkčnost sítě nic neohrozí

Ani průlez pro vaše zvířecí mazlíčky. Sítě proti mouchám a jinému hmyzu, které tu dnes popisujeme, nesou vlastnosti produktů značky Minirol vyráběných společností Building Plastics ve Velké Bíteši. Ta si zakládá na kvalitním materiálu síťovin, mezi kterými se nachází i verze se zvýšenou odolností proti kočičím nebo psím drápkům. A co se týká dvířek průlezu, ty jsou vyráběny tak, aby do sebe perfektně zapadla a nedala tak možnost dotěrnému hmyzu.5b30bcf0c55d2obrazek.pngS jakými rozměry dveřní sítě můžete počítat?

Vzhledem k tomu, že je potřeba dát vašemu pejskovi nebo kočce dostatek prostoru pro pohodlné projití, počítá s tím i výrobce. V současné nabídce značky Minirol najdete sítě s průlezem o rozměrech:

  • 180 x 200 mm
  • 200 x 270 mm
  • 300 x 370 mm

Cenovou nabídku si pak můžete nechat zdarma zpracovat přímo pracovníky značky Minirol, kteří zohlední všechny vaše požadavky od rozměrů po typ síťoviny.

Reklama