Jak to funguje?

Jedná se o jednoduchý systém průlezu pro domácí mazlíčky, kdy je do sítě proti hmyzu vložen rám, ve kterém jsou umístěna dvířka na horním pantu s možností vyklopení na obě strany. Výplň dvířek tvoří také síťovina, takže dvířka nepoutají pohled na kus pevného materiálu uprostřed prostoru dveří.

Průlez patří do pevných sítí

To, že se jedná o prvek, určený pro sítě do dveří neznamená, že je možné průlez vytvořit každého typu sítě - např. do rolovacích. Výrobce sítí proti komárům značky Minirol nabízí průlez do pevných rámů. Ty jsou standardně dodávány v černé barvě, ale na přání zákazníka se dá barva přizpůsobit.

Funkčnost sítě nic neohrozí

Ani průlez pro vaše zvířecí mazlíčky. Sítě proti mouchám a jinému hmyzu, které tu dnes popisujeme, nesou vlastnosti produktů značky Minirol vyráběných společností Building Plastics ve Velké Bíteši. Ta si zakládá na kvalitním materiálu síťovin, mezi kterými se nachází i verze se zvýšenou odolností proti kočičím nebo psím drápkům. A co se týká dvířek průlezu, ty jsou vyráběny tak, aby do sebe perfektně zapadla a nedala tak možnost dotěrnému hmyzu.S jakými rozměry dveřní sítě můžete počítat?

Vzhledem k tomu, že je potřeba dát vašemu pejskovi nebo kočce dostatek prostoru pro pohodlné projití, počítá s tím i výrobce. V současné nabídce značky Minirol najdete sítě s průlezem o rozměrech:

  • 180 x 200 mm
  • 200 x 270 mm
  • 300 x 370 mm

Cenovou nabídku si pak můžete nechat zdarma zpracovat přímo pracovníky značky Minirol, kteří zohlední všechny vaše požadavky od rozměrů po typ síťoviny.

Reklama