Správný pohled na sociální sítě má čtenářka bekynka. Používá facebook, na který dává jen obecné věci, a myslí si, že jako u všeho platí i tady: přiměřeně.

Napsala jste to moc hezky, milá bekynko, taky myslím, že nic se nemá přehánět. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Hezký den,

já jsem se dlouho „sítím“ bránila, ale neubránila... Některé lidi, např. spolužáky člověk potká jen tam. Jedna spolužačka žije v Brazílii, druhá kamarádka v Londýně... lepší by byl živý pokec, ale aspoň takto jsme v kontaktu. Nikdy bych nepsala na FB nic intimního, žádné tajemství, zveřejňuji jen obecné věci. Takže co se týká mě, FB o upřímnosti moc není, chráním tím ale sama sebe. Jedna kamarádka se chtěla podělit o radost, že čeká miminko a dost jí kdosi blížil, že napsal na její zeď hnusné věci, nějaký bývalý přítel... Jsem ráda, že sítě jsou, ale beru je pouze jako doplněk k životu, ke kontaktům, vím určitě, že bych se dokázala obejít bez nich. Ráda ale zjišťuji, co se děje nového u známých, koukám na fotky, pomáhá mi to někdy i psychicky - přijít na jiné myšlenky. Jako se vším, nic se nemá přehánět, i se sítěmi pro mne platí „přiměřeně, přiměřeně“ :)

Přeji všem fajnový den

bekynka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co vy a sociální sítě?

  • Používáte sociální sítě (např. facebook, twitter, viber...)?
  • Proč ano a proč ne?
  • Jaké používáte nejvíc?
  • Kolik času na nich trávíte?
  • Co byste na sociální sítě nikdy nenapsala?
  • Máte nějaké zajímavé historky?

Napište mi, budu se těšit. Tentokrát na jednu z vás čeká zimní balíček od Oriflame: řasenka Wonder lash (černá), Intenzivní balzám After Sun a Zázračný kelímek. A k tomu pěkná modrá taštička.

Své příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je SÍTĚ. Předem děkuju!

avon

Reklama