Aktuálně je zajištěno spojení do 11 afrických destinací, což odpovídá úrovni roku 2019. V zimě 2021 se navíc společnost KLM chystá do sítě zařadit také Mombasu (Keňa).
air1.jpg

Společnost KLM se chce z pandemie COVID-19 dostat silnější a konkurenceschopnější. Snaží se být zákazníkům nápomocná při jejich cestách a postupně reaguje na uvolňování omezení. KLM také v době pandemie umožnila přepravu nákladu, včetně zdravotnického materiálu. Tato strategie umožňuje společnosti postupně zvyšovat frekvenci letů. Plánuje také otevírání nových linek
a zařazení nových destinací do letecké sítě. Od zimy 2021 bude například nově létat do Mombasy v Keni. V současné době platí v mnoha afrických zemích přísná cestovní omezení, což znamená, že jsou povoleny pouze nezbytné cesty. Cestujícím KLM doporučuje, aby se před cestou ujistili, že jsou plně obeznámeni s platnými předpisy, a to na webových stránkách wijsopreis.nl a klm.traveldoc.aero.
air2.jpg

Důležité změny v síti oproti roku 2019:

  • V létě 2021 bude KLM stejně jako v roce 2019 provozovat lety do 11 destinací v Africe.
  • V zimě 2021 přibude nová destinace Mombasa (Keňa).
  • Rozhodnutí pozastavit lety do Luandy (Angola) a Windhoeku (Namibie) bylo z důvodu poklesu poptávky zákazníků přijato ještě před vypuknutím pandemie Covid-19. (V roce 2020 byly do sítě přidány Zanzibar (Tanzanie) a Káhira (Egypt).)

air3.jpg
Flexibilita a vysoké hygienické standardy u společnosti KLM

Společnost KLM je plně připravena a organizována k tomu, aby zodpovědně dopravila cestující do destinací. Nastavila nejvyšší úroveň hygienických standardů před letem, během něj i po něm. KLM nedávno získala status Diamond APEX, což znamená, že nyní patří mezi přední letecké společnosti v oblasti hygieny a zdravotní bezpečnosti. KLM také nabízí svým zákazníkům maximální flexibilitu, pokud jde o rezervaci, změnu nebo zrušení letu. Společnost KLM samozřejmě dodržuje všechna cestovní omezení a předpisy stanovené vládami jednotlivých zemí.
obrazek.png

Reklama