Už aby bylo teplo. Čtenářka s nickem sisinapipi zve nejraději návštěvy na zahradu, kde společně grilují, opékají a slaví. Více již v prvním tematickém příspěvku, jehož součástí je i fotografie.

Dobrý den milá redakce a čtenářky.

Jelikož my tříčlenná rodinka jsme narození v letních měsících, tak oslavy spojujeme v jedno. Vždy se sejdou naší blízcí a přátelé a už několik let tradičně slavíme na zahradě a doplníme to příjemným grilováním nebo opékáním.

Co se týče návštěva kamarádky, tak jediné soukromí máme v kuchyni. Manžel z většiny času obydluje obývák a syn svůj pokojíček, takže kafíčko si můžeme nerušeně vypít a pěkně poklábosit.

Jediný pokoj, který každý den už od zvyku zamykám, tak je ložnice, když byl syn menší neměla jsem ráda, když mi skákal po manželské posteli a krámoval mi tam věci, i když už odrostl, svůj zvyk stále dodržuji. Pamatuji si, jak jsem byla malá, mývali jsme spousty návštěv a my jako děti rádi s nimi seděli v obývaku  a poslouchali, o čem se baví, ale to netrvalo dlouho, po chvilce nás poslali do pokojíku.

sisinapipi

foto

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

To bylo asi všude stejné. Přišla návštěva a taky jsme metly se sestrou do pokojíku. Přitom by nás tak zajímalo, proč se paní Kropáčková ze čtvrtého patra rozvádí :)
Děkuji, že jste napsala, pozdravujte rodinku a mějte se všichni hezky.
Saša

Téma dnešního dne: Kam zvete návštěvy?

  • Kde si nejraději vypijete kávu s kámoškou a kde pořádáte rodinné oslavy?
  • Máte nějaký pokoj, kam nikdo nesmí?
  • Kde se cítíte nejlépe?
  • A jak tomu bylo ve vašem dětství?
  • Měli vaši rodiče nebo prarodiče nějaký pokoj, kam se smělo jen ve výjimečných případech?
  • Na jaké nejabsurdnější místo jste byla pozvána?
  • A co veselé historky?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží pěkný, příznačný dárek: Kávu a sušenky. :)

susenky

Reklama