Akustické koncertní vystoupení Sinéad O'Connor v romantické zahradě zámku Sychrov připravila na začátek prázdnin agentura ŠIMMI AG. V sobotu 3. července se můžeme těšit na vystoupení legendární irské zpěvačky, která dokázala skladbou Nothing Compares 2 U začátkem devadesátých let dojmout celý svět.

Speciálním hostem výjimečného vystoupení s romanticky osvícenou kulisou zámku Sychrov bude zpěvák Petr Kolář. Diváci se mohou těšit na skvělou atmosféru akustických verzí písniček obou vystupujících umělců.

Sinead

Vstupenky můžete zakoupit v síti Eventim.cz a městských informačních centrech. Částečně k sezení. Kapacita je omezená, proto neváhejte s koupí vstupenky za jednotnou cenu 700 Kč

Sinéad O'Connor se prosadila svým debutovým albem The Lion And The Cobra (1987). Ukázala, že se dokáže suverénně pohybovat v žánrovém rozpětí mezi punkem, hip hopem a irskou tradiční hudbou.

Hit Nothing Compares 2 U znal na přelomu 80. a 90. let snad každý fanda pop-music stejně jako album I Do Not Want What I Haven't Got (1990).

Velmi ji oslovilo prostředí zámku Sychrov, a tak snad můžeme prozradit, že se zde rozhodla i přenocovat ve zdejším zámeckém hotelu.

Další informace na...

Reklama