mel1.jpg
Foto: Shutterstock

„Jsme spolu deset let a máme dvě děti. Mimochodem pořád čekám na žádost o ruku, ale to je zase jiný příběh. Po dvou porodech už moje postava není, co bývala. Vždycky jsem měla menší prsa, ale teď mám spíš dva vyfouknuté balónky. Přebytečný tuk se mi usadil na stehnech, a i když běhám, tak se mu nechce dolů. Úplně si totiž neumím odpustit sladkosti. Ale myslím, že až na ta prsa a stehna to celkem jde. Dobrá podprsenka dokáže divy a nohy jsem se naučila schovávat v sukních. Ostatně ukažte mi ženu, která by se sebou byla stoprocentně spokojená. Hlavně mě ale trápí to, že svoji nespokojenost s mým vzhledem mi začal dávat najevo právě přítel Igor,“
vysvětluje Simona.

Z muže, který jí každou chvíli říkal, jak je krásná, a že se mu nejvíc líbí nenalíčená, se stal člověk, který Simoně akorát sráží sebevědomí. V historii počítače jeho přítelkyně objevila erotická videa, kde si užívají ženy s obrovským umělým poprsím, přifouknutými rty a zmalovanými obličeji. Kdyby šlo jen o mužovo odreagování, Simona by to přešla, protože každý má jiné fantazie, ale Igor po ní začal požadovat, aby se této umělé kráse co nejvíc přiblížila.

„Zkrášlujícím procedurám, jako jsou umělé nehty, permanentní make-up nebo nějaké vyhlazení vrásek, se rozhodně nebráním a těším se, až se zase otevřou salóny. Ale chci tyhle věci podstupovat kvůli sobě, abych se cítila sebevědomě a dobře, a ne proto, že to po mně chce partner. Během lockdownu má pořád netaktní narážky, jak už bych vážně potřebovala, aby ty salóny otevřely a oni mě tam dali do pucu, že už se na to nedá moc koukat apod. Paradox je, že sám válením na gauči přibral aspoň pět kilo. Ale pořád si připadá jako největší macho a krasavec široko daleko,“ popisuje Simona.

Narážky na nutné otevření kosmetických salónů ovšem nejsou tím nejhorším. V poslední době začal přítel Simonu nutit, aby podstoupila zvětšení poprsí, protože by chtěl, aby měla pevná a velká ňadra. Z větších operací a z pomyšlení na řezání do jejího těla má ovšem žena hrůzu a nechce na to přistoupit.

„Přijde mi naprosto absurdní, že se s ním musím hádat o tom, jestli půjdu nebo nepůjdu na operaci. Je to přece moje tělo. Na druhou stranu bych nechtěla, aby mě vyměnil za někoho jiného. Máme dva syny, hodně jsme toho prožili a dokáže být i moc milý a pozorný. Kdybych na tu operaci šla, tak bude doma klid, ale co kdyby se mi během ní něco stalo. Co by si kluci beze mě počali,“ uzavírá Simona.

Čtěte také:

Reklama