Není už zrzavá, ale bruneta. Obličej má výrazně vyžehlený. Dvakrát rozvedená nositelka Ceny Thálie Simona Stašová (53) jen kvete. Nevyvrací, že k tomu přispěl nový milenec. „Obličej mám bez plastiky. Kdosi mi řekl, že bych si měla nechat upravit oči. Ale já si nedovedu představit, že bych už neměla ony pytlíky pod očima. Teď se o mně šušká, že mám nového milence, ráda si něco takového o sobě přečtu, protože je to je asi pravda," přiznala Stašová.

Tvrdí o sobě, že žije hlavně v noci, po večerech hraje divadlo, nejraději má teď monodrama Shirley Valentine v Rokoku o stárnoucí ženě, která dává návod, jak nasát a užít si život.

„A jinak jsem doma, velmi mi to vyhovuje. Oba synové ještě bydlí u mě, Vojtovi bude třináct, je na gymplu, a Markovi dvaadvacet. Ten studuje biologii na Karlově univerzitě. Takže jsem teď v pohodě," říká herečka.

Maminka Bohdalová je už v pořádku

V komediálním triptychu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem na téma Hypochondři, který se bude vysílat v ČT v neděli prvního června večer, si zahrála ženu, která na sobě neustále pozoruje přízraky vážných nemocí.

„Rozhodně nejsem hypochondr. Nemocí se bojím, a tak jsem si řekla, že žádné nemám! (smích). A i když mi někdy něco je, tak to bagatelizuji. Proto jsem ráda, že se moje maminka Jiřina Bohdalová už dala zdravotně dohromady. Před časem upadla a natloukla si žebra. Nebyla to taková hrůza, jak se v novinách psalo. Je to ženská, která má páru, a jsem hrozně šťastná a osudu vděčná, že má takovou povahu. Ledacos jsem po ní zdědila a myslím, že právě onu páru mám po ní," dodává Stašová.

Reklama