Není pochyb o tom, že cvičení může zlepšit stav duše i těla, ovšem mnoho z nás si nemůže dovolit z časových důvodů zasvětit život „kráse těla“. Mnoho z nás také nehodlá obětovat cvičení nejen čas, ale ani dostatek úsilí. Díky posilovacímu stroji Power Plate® si můžete užít všechny přednosti pravidelného cvičení – posílené tělo, větší ohebnost, správný krevní oběh, vyšší odolnost a lepší kondice – a to za pouhý zlomek času a bez toho, abyste museli opustit pohodlí vlastního domova.

Co je to Power Plate®?

Posilovací stroj Power Plate® funguje na principu přenášení vibrací do svalů, které přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Různé polohy jako je dřep, napnutí bicepsu nebo břišních svalů mohou být až po dobu 60 sekund řízeny vibrační platformou stroje, která umožňuje v jeden okamžik aktivovat různé skupiny svalů do protahujícího nebo posilujícího stavu a zaměřit se na konkrétní tělesné partie. Cvičení Acceleration Training™ je nenáročné, umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či stupeň kondice vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla.

 

Power Plate® je pohodlný, rychlý, uživatelsky příjemný a nenáročný na údržbu. Kdykoli máte chvilku času, prostě začnete cvičit a využívat jeho výhod. Na stroji Power Plate® lze vykonávat různé druhy cvičení, přičemž pásy v různých délkách připojené k platformě poskytují dodatečné možnosti cvičení. Jednoduchý, uživatelsky přívětivý ovládací panel zajišťuje snadné použití s možností automatického nastavení času a frekvence. Intenzitu cvičení je možné upravovat pomocí tří tlačítek, jimiž lze měnit stupně vibrací.

 

Cvičení na stroji Power Plate®

Na stroji Power Plate® lze vykonávat různé druhy cvičení. Jednoduchý panel zajišťuje snadné použití s možností automatického nastavení času a frekvence. Intenzitu cvičení je možné upravovat pomocí tří tlačítek, jimiž lze měnit stupně vibrací.

 

Existují čtyři základní skupiny cvičení:

Posilování – dřepy, skoky, kliky, sklapovačky, posilování bicepsů, tricepsů, ramen, paží, bočních svalů a dále čtyři různá cvičení na břicho.

Protahování – zadní část stehen, lýtka, přitahovače, bedra, prsní svaly a stehna.

Masáž – stehna, nadloktí, bedra, přitahovač, natahovač a zadní strana stehen.

Relaxace – bedra a krk, spodní část zad, horní partie, záda, první krok a sedací partie.


Co říkají o Power Plate® celebrity?

 

Claudia Schiffer - supermodelka

„Ráda používám Power Plate® jako součást svého fitness režimu, protože i při nedostatku času můžu opravdu intenzivně cvičit. Jako pracující matce s hektickým pracovním rozvrhem mi používání Power Plate® pomáhá zůstat ve formě bez toho, abych trávila hodiny v tělocvičně."

 

Natalie Imbruglia - zpěvačka

„Power Plate® mám opravdu ráda. Ušetří mi spoustu času a poskytuje mi cílený trénink, který opravdu přináší výsledky. Vím, že posiluji a dostávám se do kondice za zlomek času oproti normálnímu cvičení." 

 

Clint Eastwood - herec

„Power Plate je rychlý a efektivní posilovací stroj, který využívám předtím, než jdu hrát golf, protože mi pomáhá se uvolnit a být pružný."

 

Sting a The Police, profesionální hudebníci

„Kapela musí být ve vrcholné fyzické formě, aby vydržela každodenní cestování a večerní koncerty. Power Plate® je pro nás důležitý, protože nám pomáhá cítit se a vypadat co nejlépe. Vzít ho na koncertní šňůru byl ten nejlepší nápad a rozdíl je znát. "

 

Ledley King, kapitán Tottenham Hotspurs a anglický fotbalový reprezentant

„Trénink na Power Plate® mi umožnil rehabilitovat rychleji a snadněji než obyčejně a znamenal pro mě podstatný rozdíl v rekonvalescenci. Také jsem zjistil, že Power Plate® je skvělý stroj pro zahřátí a strečink před zápasy, stejně tak pro pozápasovou regeneraci a masáže. "

 

 

Jedna z našich nejznámějších modelek Simona Krainová a její přítel hokejista Jiří Hudler se nedávno stali tvářemi revolučního posilovacího stroje Power plate®, a my jsme proto měli možnost navštívit trénink Simony v Holmes Place Premium v OC Nový Smíchov. Simona si Power Plate® velmi oblíbila a cvičí na něm nejen pod vedením profesionálních trenérů v Holmes Place Premium, ale i doma. Nejvíce na něm oceňuje jednoduchost a účinnost.

 

Oba posilovacímu stroji věří natolik, že se rozhodli Power Plate® darovat rehabilitační klinice Fakultní nemocnice v Praze-Motole. „Vybavení naší kliniky je na dobré úrovni, přesto však považuji Power Plate® za zajímavé rozšíření našich možností léčby a péče. U některých pacientů může hrát významnou roli v celkovém rehabilitačním procesu,“ říká přednosta kliniky Pavel Kolář, který patří k nejvyhledávanějším odborníkům na rehabilitaci v České republice.

 

Kde a za kolik?

Chcete si tento přístroj vyzkoušet také? Máte možnost na těchto místech:

 

www.holmesplace.cz

 

www.topfitness.cz

 

www.fittsport.cz

 

www.nbstudio.cz

 

www.fithanybany.cz

 

http://www.volny.cz/fitness-daren/

 

V současné době si mohou v klubu Holmes Place Premium na stroji Power Plate® zacvičit i ti, kteří nemají klubové členství. Stačí si zakoupit 3 lekce na Power Plate® v hodnotě 2 350 Kč.