Mix vášně a romantiky – to je rukopis Simony Ahrnstedtové

619cd6b265114blobid0.jpg

Knihy Ahrnstedtové o silných hrdinkách pro chytré ženy vyšly v mnoha jazycích a stále si získávají další nadšené čtenářky. Na fenomenální úspěch její třídílné série „Nepřátelé a milenci“ (česky: Nepřátelé a milenci, Oheň a voda a Žár a led, Metafora) navazuje nová série „Protiklady se přitahují“. V češtině již vyšlo již: Všechno, co chci; Jen o trochu víc; a právě vyšel poslední díl Všechno a tebe.

„Román o silných ženách, které si samy rozhodují o svých životech.“Dala-Demokraten

Když je v sázce vše, hraje se o srdce

pa1.jpg

Když Dessie a Sam byli mladí, milovali se k zbláznění. Ale jeden večírek jejich lásku zničil a byli od sebe surově odtrženi. Ani jeden z nich se nedokázal přenést přes tehdejší zradu a následné lži. O patnáct let později je Dessie zaměstnankyní bezpečnostní agentury a má za sebou zkušenosti z válečných zón po celém světě. Je úspěšná v oboru plném násilí, v němž jsou ženy vzácným jevem, zároveň však bojuje s traumatem, které by ji mohlo zahubit.

Sam byl kluk z ghetta, kterého všichni odepisovali. Po Dessiině zradě ho dlouho hnala touha po pomstě a zadostiučinění. Vlastnoručně vybudoval prosperující hotelový řetězec. Když začne dostávat výhrůžky smrtí, usoudí, že potřebuje osobního strážce. Osud mu přivede do cesty Dessie... Stačí jediný pohled a oba vědí, oč se bude hrát. Tentokrát jsou v sázce jejich srdce.

Pro více knižní inspirace sledujte nakladatelství Metafora, knihu Všechno a tebe zakoupíte na e-shopu grada.cz.
619cd6b255805obrazek.png

Reklama