Roztomilou vzpomínku na nošení tang i na svoji milou, malou babičku poslala čtenářka s nickem Simič. A jak její babička ony „šňůrky“ nazývala, se dočtete v příspěvku.

Krásný slunečný, takřka letní den.

I když dnešní téma by ve mně mělo vyvolat nějakou rajcovní,erotickou a vzrušující vzpomínku na nějakého pořádného chlapa,mně se při vyslovení slova „tanga“ihned vybaví vzpomínka na moji milou malou babičku.To je teda opravdu zvláštní spojení,co? Ale vysvětlím. Je to asi 10 let,co do módy přišla tanga a já nenosila nic jiného. Taky jsem tehdy byla o 10 let mladší a o 10 kilo lehčí. Měla jsem těchto titěrných kalhotek docela slušnou zásobu, nejrůznější tvary i barvy. Moje babička-stará škola-nikdy nedokázala pochopit, že tyto „pičpásky“,jak kalhotky pojmenovala,se dají pohodlně nosit. Kroutila hlavou nad tím,že to by raději chodila „s holou řití“ než aby si oblékla ty spojené tři šňůrky.Tvrdila,že kdyby takové kalhotky nosila, za chvilku by od nich měla „rozřezanou“ prdel až na záda.
Nejlepší a nejsrandovnější byl vždycky podled na prádelní šňůru,když babička prala.Vždycky pověsila ty svoje „bombarďáky“,které měly vysoký pas a nohavice těsně nad kolena,hned vedle mých „pičpásků“.Byl to opravdu nezapomenutelný pohled a vždycky jsme se nasmály.
Dneska už „pičpásky“téměř vůbec nenosím. Objevila jsem kouzlo nohaviček. Jsou pohodlné a snad ještě rajcovnější a více sexy. Vidíte,s přibývajícím věkem a mnohdy i kily přímo úměrně prodlužuji i délku a velikost kalhotek. Takže je docela dost pravděpodobné,že v takových šedesáti (pokud se teda ve zdraví dožiju), možná budu ráda a ochotně nosit „bombarďáky“,jako moje babička!
Krásný den,Vaše Simič.

_______

Milá Simič, tvůj roztomilý příběh i ve mně vyvolal vzpomínku na moji babičku, která reagovala úplně stejně. Když poprvé spatřila, co u ní na dvorku věším za prádlo (jezdívala jsem za ní hodně na víkendy), tak se dokonce pokřižovala... Já ale od těch tang velmi brzy upustila, nikdy jsem jim nepřišla na chuť - asi to babička tím pokřižováním se opravdu nějak zařídila ))

Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

Reklama