Na peripetie s láskou vtipně zavzpomínala čtenářka s nickem Simič. A který byl ten první? To se v příspěvku samozřejmě dozvíte také. Vždyť o tom dnešní téma je :)

Krásné ráno!
Kam až moje paměť sahá,vzpomínám si,že jsem byla zamilovaná skoro pořád.Ve školce v maláčcích to byl malý Martínek,se kterým jsem se pořád chtěla držet za ruku,vybírala a půjčovala jsem mu ty nejvíc ořezané pastelky,pomáhala mu obouvat papuče a v zimě jsem mu skládala konbinézu,šál a rukavice do komínku do skříňky.On mě však nechtěl,protože si vždycky na poobědové spaní lehl k jiné holčičce.

Ve velkáčích se mi líbil pan topič a správce v jedné osobě.Nosil takovou ohromnou zašmudlanou kabelu,modré monterky a lízátko v puse.Tak vlastně nevím,proč jsem ho milovala.Jestli to bylo ze zvědavosti,co nosí v té kabele nebo kvůli těm lízátkům,kterých musel mít hromadu,když je měl v puse každý den.Také jsem v té době milovala Sandokana a Old Shatterhanda.

Na základce jsem byla zamilovaná do staršího kluka,který chodil naproti na zemědělku.Každé ráno jsem chodila o čtvrt hodiny dřív do školy,jen abych ho viděla. Dobrovolně jsem se hlásila na úklid hřiště a přilehlé zahrady,jen abych mohla svou lásku vidět,protože jejich třída často chodila právě na to zmíněné hřiště a zahradu,která byla společná pro obě školy. To mi vydrželo do doby,než můj vysněný miláček ukončil zemědělku a přestoupil na jiné učiliště. Měla jsem zlomené srdce asi celý týden,než jsem našla další objev.Byl ze stejné třídy jako můj předešlý idol,ale samozřejmě byl krásnější,urostlejší,nádherný,no prostě božský! Od něho jsem také poprvé v životě dostala svou první pusu,která mě okamžitě vystřelila až do vesmíru. Nemyslela jsem na nic jiného než na něho.Pak se mi však opět zhroutil svět,když jsem ho načapala líbat se ještě asi s třemi mými spolužačkami. Zase zrada!

Pak byla spousta takových těch krásných a nezapomenutelných letních a táborových lásek. Jednou na táboře jsem se zbláznila do našeho oddílového vedoucího. Pořád jsem na něho civěla,pořád chodila v jeho blízkosti.Pak jsem si zvrtla kotník a můj pan božský mi nadal,že jsem abnormálně trhlé vemeno. A bylo zase po lásce.
Také nezapomenu na kluka,kterého jsem poznala na diskotéce.Byl nádherný,kudrnatý,hezký oblečený,no kus.  Žila a těšila jsem se jen na pátky,abych svou lásku opět viděla.Pak jsem ho ale načapala,jak se olizuje s jiným klukem.Tak mě to vyděsilo,že jsem na místě zkameněla.Tenkrát jsem o homosexuálech vůbec nic netušila,takže zase zrada.

Pak se o mě hodně dlouhou dobu pokoušel jeden kluk,jmenoval se Zdenda. Pořád mi posílal psaníčka,malé kytičky,žvýkačky. Jenomže mě se nelíbil.Byl rezavý a pihatý.Mimochodem,dneska je z něho úspěšný právník a docela hezký chlap.

Pak konečně došla řada i na mě a potkala jsem svého prvního opravdového kluka.Poznali jsme se na bruslení a byla to láska na první pohled.Chodili jsme spolu hodně dlouho,než jsme se odhodlali se spolu pomilovat.Musela jsem to,pravda,trochu popohnat,než by mi zase utekl.Bylo to krásné,všechno jsem cítila ne dole,ale v hlavě,a bylo to poprvé.A na to „poprvé“ se zkrátka nikdy nezapomene,ať to bylo jakékoliv.

Chodili jsme spolu asi ještě rok,než musel narukovat na vojnu a odjet někam do Čech. Dlouho jsme si psali dopisy,které mám dodnes schované. Vídali jsme se však čím dál méně, pak ubylo i těch dopisů,mě pak okouzlil někdo jiný a život pokračoval dál. Ale nezapomenu na něho nikdy a myslím,že on na mě snad také ne.

První lásky jsou nádherné, dávají vám křídla, šimravý pocit štěstí a beztíže, sladkou touhu, příjemné mrazení v zádech, srdce až v krku....
Nezapomenutelná nádhera.
Vaše Simič.

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

__________

Opět dokonalý příspěvek. Holky, vy mi dnes fakt děláte radost. Moc děkuji za upřímnost a otevřenost.
A ten závěr, ten jste napsala nádherně!
Mějte krásný, první březnový den
Saša

Téma dnešního dne 1. března: Můj první kluk  

  • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
    A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
  • Stýkáte se spolu?
  • Stal se vašim vyvoleným?
  • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
  • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
  • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
  • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku :)

darek

Reklama