Jak na Nový rok, tak po celý rok nám zůstaňte věrné, bavte se a hrajte s námi. Oba slavnostní dny se můžete zapojit do hraní samolodí o Lacoste L´Homme - toaletní vodu pro muže, jejichž popis najdete níže. Zkuste štěstí!

Zahrajte si v pondělí nebo úterý (každý den je samostatný) samolodě do 45 tahů včetně!

Hrát můžete od pondělí 31.12.2018 do úterý 1.1.2019

Turnaje najdete, najdete ZDE

Každý den vyhraje jedna z vás, která odehraje samolodě do 45 tahů!

Celkem rozdáme 2 vůně Lacoste L´Homme - toaletní vodu pro muže!

Jaká Lacoste L´Homme - toaletní vodu pro muže je?

Sportovní styl, elegance i rafinovanost, slova, která nedílně souvisí se značkou Lacoste i s vůněmi, které představuje světu. Stejně je tomu i u vůně toaletní vody pro muže Lacoste L´Homme Lacoste. Dřevitě-kořenitá vonná kompozice byla uvedena na trh v roce 2017 a je určena pro moderního, sebevědomého muže, který se spoléhá na svůj instinkt a jde přímou cestou za svými sny.

Moderní dřevitě-kořenitá vůně

Přivoňte si k vůni a nechte se unést lahodným ovocným koktejlem, který se představuje v úvodních tónech. Svěží aroma mandarinky se snoubí s vůní kdoule, aromatem rebarbory a vůní sladkého pomeranče. Srdce toaletní vody bije v rytmu jemně nasládlé mandle, štiplavého zázvoru, tajemného jasmínu a pikantního černého pepře. A závěr? Patří souhře elegantních dřevitých akordů, smyslného pižma, prosluněného jantaru, hřejivého cedru a sladké vůně vanilky.

Vůně toaletní vody Lacoste L´Homme Lacoste je vhodná pro jakoukoliv příležitost.

Vůně do soutěže věnovala společnost www.parfemy-elnino.cz

Reklama