Bella rose

Na rozdíl od Vánoc, nás slavení Silvestra rozděluje na dva tábory. Jedni se oddávají veselí a vyráží do ulic, druzí ho berou jako příležitost k setkávání s přáteli. Jak si ozdobit byt, když čekáme hosty? Našli jsme pro vás inspiraci.

Silvestr je vyvrcholením roku a pomyslným uzavřením vánočních svátků. Mnozí se na něj těší, protože si můžou vyhodit z kopýtka, jiní ho berou jako příležitost pozvat přátele a známé. A to znamená, trochu se blýsknout nejen připravenými lahůdkami, ale i pěkně upraveným bytem, nebo stolem.

Vánoční dekorování a prostírání stolu, které bývá spíš tradiční a decentní, už máme za sebou. Silvestr může být trochu odvážnější, barevnější a mnohem hravější.

Skvělou atmosféru vykouzlí světelné girlandy, hvězdy, nebo barevné ozdoby, které rozvěsíte po bytě, na balkoně nebo zahradě.

světla belle rose

Ty drobnější a něžnější můžou vkusně zdobit i stůl. Báječně vypadají na tmavém podkladu, jak vidíte na obrázku.

girlany bella rose

Nebojte se papíru ani plastu. Nahradí látkové ubrusy, prostírání, ale i různé ozdoby, které barevně ozdobí jednohubky, nápoje, či drobné cukrovinky. K dostání jsou kromě tradičních konfet, kloboučků a řetězů, také různé jmenovky, napichovátka, kelímky kornoutky, brčka, míchátka. Jsou barevné, levné a praktické.

Hlavně v případě, že zvete hodně hostů, nemusíte mít strach o skleničky ani nádobí.

Mají obrovskou výhodu v tom, že přinesou na váš stůl barvy, trochu té silvestrovské rozvernosti a přitom se nerozbijí, takže vás nic nerozladí. Druhý den je jednoduše vyhodíte a nemusíte řešit, co s horami špinavého nádobí.

Zdroj foto: Westwing.cz a Bella Rose.cz