Znáte to. Každý rok přemýšlíte, kam vyrazíte na Silvestra, a nakonec to dopadne tak, že všechny chaty na horách jsou obsazené, restaurace a kluby zarezervované a tak vám nezbude nic jiného, než zůstat doma u „zábavného“ televizního programu.

 

Nízkonákladová letecká společnost easyJet nabízí letenky za skvělé ceny! 

 

A přitom i na poslední chvíli se můžete rozhodnout a strávit poslední dny v roce trošku jinak - třeba v britské metropoli. Představte si, že plujete po Temži, právě odbila půlnoc, nebe se rozsvítilo několika ohňostroji, všichni si připíjejí na šťastný nový rok a zpívají tradiční „Auld lang syne“.

 

A až se probudíte do prvního lednového dne, zajdete se podívat na slavný londýnský průvod, který prochází trasu dlouhou 2,2 míle, vedoucí kolem Parlamentu a paláce Whitehall k Trafalgarskému náměstí a dále po Regent Street k Piccadilly. Tohoto největšího evropského průvodu se ročně účastní na 400 000 diváků. Chcete být mezi nimi i vy? A chcete zažít mnohem víc?

 

Pokud ano, rychle si vyhledejte stránky www.easyjet.com a zarezervujte si letenky. Čím dříve tak učiníte, tím méně zaplatíte. Například, pokud poletíte 30. prosince 2005 a vrátíte se 3. ledna 2006, zaplatíte dnes za zpáteční letenku včetně všech poplatků 4 141 Kč.

 

Přestože jedete hlavně oslavovat, přece jen budete muset být někde ubytovaní. Levné ubytování v Londýně si můžete vyhledat na internetových stránkách  www.hostelworld.com , www.hostelscentral.com nebo www.hostellondon.com.

 

Tak už víte, kde letos budete na Silvestra...?