Pokud byste chtěli strávit silvestrovské radovánky v krásném portugalském Lisabonu, máme pro vás aktuální nabídku s programem na čtyři dny!

                                                                                   

 

29. 12. 2005–1. 1. 2006

 

HOTEL ALIF***                                   8 990,- Kč

 

HOTEL ROMA***                                9 990,- Kč

 

SAMOST. LETENKA                           6 990,- Kč

 

PROGRAM ZÁJEZDU:


1. den: Let Praha - Lisabon. Po příletu okružní jízda městem. Návštěva čtvrti Belém: klášter sv. Jeronýma ze 16. století postavený v manuelském slohu, strážní Belémská věž, pomník zámořských objevů s nádhernou dlážděnou mapou světa. Přejezd do historického centra: tajemná Alfama s hradem sv. Jiří, který je nejstarší památkou ve městě, Baixa se svými stylovými náměstími, Praça do Comércio, Rossio, Restauradores a Marques de Pombal. Transfer do hotelu, ubytování, individuální volno (doporučujeme navštívit místní OCEANÁRIUM).

2. den: VOLNÝ DEN
Možnost zúčastnit se fakultativně celodenního výletu do okolí Lisabonu s českým výkladem – cena výletu 950,- Kč:
Zastávka v romantickém městečku Sintra, které odjakživa inspirovalo nejen portugalské romanopisce. Prohlídka bývalé královské rezidence Palácio de Verao. Pokračování na nejzápadnější výběžek Euroasie mys Cabo da Roca. Místo se nachází na vysokých strmých skalách a při pohledu na nekonečný oceán uchvátí každého. Přes pláž Guincho, ráj surfařů, a podél řeky Tejo návrat zpět do Lisabonu. Cestou zastávka u skalní formace Boca do Inferno a v letovisku Cascais. Návrat do hotelu. Večer fakultativní návštěva fada v typické lisabonské restauraci.

3. den: VOLNÝ DEN
Možnost zúčastnit se fakultativně celodenního výletu do kraje Leiria-Fátima s českým výkladem- cena výletu 1.390,- Kč:
Po snídani odjezd do malebného středověkého městečka Óbidos, krátká zastávka. Přejezd do Alcobaçy, kde cisterciáni zbudovali nádherný gotický klášter, jehož 200 metrů široká fasáda je největší v Portugalsku. Město je také regionálním centrem výroby keramiky a pěstování vína. Pokračování do Nazaré, rybářské vesnice, kde se dodnes zachovávají staré rybářské tradice. Přejezd do města Batalha. Návštěva kláštera Panny Marie Vítězné, který připomíná nástup dynastie aviské na portugalský trůn koncem 15. Století. Poslední zastávkou bude nejznámější poutní místo Fátima, které v květnu 2000 navštívil již potřetí sám papež Jan Pavel II. Návrat do Lisabonu.

4. den: Individuální volno v Lisabonu, transfer na letiště. Odlet do Prahy.

 

Cena je za 1 osobu a zahrnuje:

Charterovou letenku Praha – Lisabon – Praha, transfer letiště/hotel/letiště, 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích  se snídaní, okružní jízdu městem  s českým výkladem, doprovod česky hovořícího průvodce, mapu města.

 

 

Cena nezahrnuje:

Letištní taxu + 1.390,- Kč, palivový příplatek + 560,- Kč,  pojištění léčebných výloh (200,-Kč/os.), Silvestrovská galavečeře (není povinná)

 

Tato nabídka platí pro všechny nové rezervace od 5.12. 2005.

 

 

 

 

Za kolektiv turbošneků Vám krásny pobyt přeje

SNAIL TRAVEL

Veleslavínova 6

110 00 Praha 1 - Stare Mesto

Tel/fax:    224814567

                 224813926             

                 224813989

FAX:          224811819

E-mail: info@snailtravel.cz

           www.snailtravel.cz

Reklama