Osobně silvestrovské rádoby zábavné akce nevyhledávám, nemám je ráda, protože mi vždy přišly jako nucená zábava. Proč se bavit zrovna dnes, když můžu kdykoli jindy? Často jsem si brala službu v nemocnici, což bylo fajn, protože jsme si ji braly s kolegyní-kamarádkou, připravily jsme si dobroty a v noci pozorovaly ohňostroje.
Když jsem začala bydlet s přítelem, nyní už manželem, zůstávala jsem s ním. Líbí se mi být na Silvestra na horách, bavíte se každý den, a tak ty dny nějak splynou v jednu velkou zábavu. Letos jsme se domluvili s mojí sestrou a jejím manželem na společné návštěvě u nás doma. Manžel 30. vymyslel, že bychom mohli udělat nějakou barevnou výzdobu a sehnat papírové čepičky. Znám to jen z filmů, tak proč si nezablbnout. Překvapilo mě, že to je nedostatkové nebo spíš vyprodané zboží, vzhledem k datu. Sehnali jsme jen ty čepičky a barevné konfety, ale aspoň něco. Našemu pesanovi jsme dali mašli, protože čepici by nesnesl. Večer se vydařil, dost jsme se nasmáli, něco popili... Měli jsme raclette gril - výborná věc pro návštěvy, každý si udělá, na co má chuť. Hráli jsme scrabble a musím říct, že bez mé sestry by to nebyla zábava, protože tolik nesmyslů snad nikdo nemůže vymyslet. Ještě jsme hráli jednu hru, u které se taky nasmějete.
Každý si vloží mezi zuby kousek špejle nebo sirku (bez hlavičky) a pak mluví. My říkali zvířata a nemoci, např. „Jsem lachtan a mám zlomenou nohu." Zní to jinak a ostatní hádají, co kdo řekl. Je to fakt legrační, osvědčeno z více akcí. Přípitek byl na balkoně růžovým šampaňským a pozorovali jsme při tom ohňostroje. Rachejtle sice nekupujeme, protože nám je líto za ně utrácet, ale rádi se díváme. Všude se říká a píše, jak se psi bojí střílení, ale náš boxer byl celou dobu s náma venku a štěkal na všechny strany, rozhodně se nebál. Ségra měla s sebou půlroční Sabinku, protože kojí, a ta se taky náramně bavila, pořád se chechtala a výskala a usnula těsně před půlnocí. Asi si chtěla užít svůj první Silvestr.
Jednoduchá, ale příjemná oslava Nového roku.
Posílám pár foteček a všem přeji krásný rok 2007.Šári 
Milá Šári,
děkuji za příspěvek a přeji do nového roku vše nejlepší. 
Reklama