Soutěžím, soutěžíš, soutěžíme... Tak tohle sloveso asi důvěrně z našich předvánočních vydání znáte... A jste-li takového ducha, určitě jste si přišli na své...
Samozřejmě - tohle sloveso lze přiřadit i k alkoholickému nápoji značky Garrone...

A protože víte, že ke každé soutěži (a kvízu) patří k závěru výzva, abyste napsali slogan či výstižnou krátkou charakteristiku výrobku, nebylo jistě překvapením, že právě taková výzva přišla i v souvislosti s Garrone...
Věřte (i když se nechceme opakovat), že vůbec není jednoduché se prokousat vašimi citáty a vybrat ty nejlepší... Co člověk, to jiný názor... Ale o tom přece hra je, nebo ne?

Takže konec slov a jdeme na to - vítězky obdrží 5krát deštník + 5krát osušku.

A kterých se to týká?

Andyna: textSilvestr, to znamená dobrá společnost. Za jednu ruku mě drží přítel a v druhé držím skleničku Garrone.

Susann: text: Garrone je z těch nejlepších bylin, proto na silvestrovský večírek je nejlepší... Nebo se snad mýlím?

sisi1: text: Na počátku ve společnosti skvělých přátel, po několika skleničkách Garrone, které by mě skvěle naladily a jistě i nažhavily, by se objevil ON - tajuplný krásný neznámý, a s tím bych strávila zbytek noci až do rána a možná i celý život. P.S. Jestli takového potkáte, dejte mu můj e-mail.

sigi: text: 5 důvodů, proč pít (nejen) na Silvestra Garrone: 1) Rosso - okoření nový rok, 2) Bitter - vychutnáte maliny i v zimě, 3) Cherry - mnohem lepší než višně v čokoládě, 4) Dry - lehounké proplutí večerem i silvestrovskou nocí, 5) Bianco - a na Nový rok bylinky pro zdraví...Veselý Silvestr!

Pegas1632: text: Jít večer na boso, dát nohu do sněhu, pít Garrone Rosso, a cítit něhu.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

a dalších pět: 

pep57: text: Garrone je prima značka, žaludek mi nepomačká. Ráno vezmu lahvičku, večer budu v nebíčku.

avi: text: Večírek bez pití, to by bylo smutné, kapku vypít na zahřátí je přinejmenším nutné. A s Garrone Dry - je na zemi ráj.

syn: text: Garrone pití, to je správné silvestrovské žití. Nikdy nemít prázdnou sklenku, nevíš, co tě čeká venku...

vlanov: text: Silvestr? Nohy do pohodlných bot! Do nohou sílu a vytrvalost! Tělo do prodyšných materiálů! Do těla energii a výdrž! Na hlavu - něco nového! A do hlavy...no, vždyť víte, co! (Nápověda: přece Garrone!)  

zika.ludek: text: Jak bych chtěl strávit silvestrovský večer? tak, jako vždy - ve dvou v soukromí, se spoustou dobrot a dobrého pití...co více povídat...s půvabnou ženou a chlazeným nápojem Garrone s ledem, se dají dělat fantastické věci...

No nedá se nic dělat - ceny jsou rozdány...
Vítězkám gratulujeme a těm zbývajícím přejeme více štěstí v budoucnu.    
Reklama