Letošním hitem jsou svátky pod palmami.

Také vás už dopředu děsí stresující čas Vánoc? Pak se nenechte vyvést z míry a rychle odleťte někam do tepla! Třeba na Kanárské ostrovy! Letenka v úhledném balíčku zavázaném mašlí udělá vaší polovičce určitě větší radost než balík s novým svetrem.

Pokud toužíte po klidu a kráse exotiky, opravdu vyměňte vánoční stres za oblohu plnou slunce a teplý písek na pláži. Nebo Silvestra. A nemusíte hned letět na kraj světa. Doporučujeme vám jen pět hodin letu – do krásy Kanárských ostrovů!  Navíc – dovolená bude jistě nádherným dárkem pro vaši rodinu nebo jen pro vaši milovanou polovičku, protože zde zažijete spoustu romantických chvilek, na které někdy díky časové vytíženosti nemáte doma tolik času. Zapomenete na stres, na povinné sváteční návštěvy příbuzných a čas bude patřit jen vám! A proč zrovna letos si neužívat jinak než obvykle v teple domova?
Pokud budete váhat, na který ostrov se vydat, pak kanárské ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, Lanzarote nebo malé ostrovy El Hierro, La Palma určitě splní vaše představy o sváteční dovolené. O dovolené plné tepla, čistého moře, výborné pohostinnosti… To, co přesně hledáte, zde najdete! Luxusní hotel, romantický bungalov nebo krásnou vilku?

Užijte si vánoční svátky a Silvestra v pohodě a lásce pod palmami a mějte se rádi!

 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel – více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234mobilní operátor 602313049,  fax 224946391 nebo 224 948025.

Reklama