Čtenářka, která si přála být dnes označována nickem Psycholog, zaslala k dnešnímu tématu opravdu jímavý příběh. Přes to, že byla v mládí znásilněna, dosáhla orgasmu při milovaní s mužem - ale až po mnoha letech...

Následující příběh zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Psycholog. Děkuji jí za odvahu o tomto zážitku napsat...


Dobrý den všem ženám-in, ale možná by to měli číst i jejich muži.

K dnešnímu tématu jsem se nechtěla nějak vyjadřovat, ale nakonec mi to nedá. Možná tím pomůžu i některé z vás. Když to vezmu od začátku, tak se sexem jsem začala velmi brzo, bylo mi 15 a půl roku, ale byl zcela nedobrovolný a v řeči zákona se tomu říká znásilnění. Jak už to tak bývá, vyhrožoval mi, že to nesmím nikomu říct, jinak dopadnu ještě hůř. Tak jsem mlčela. A mlčela jsem 8 let. Pak přišly nějaké zdravotní problémy, ale narazila jsem na osvíceného lékaře, který 100% nelpěl jen na medicíně, věděl něco o psychosomatice a poslal mě za psychologem. Ukázalo se, že mé problémy opravdu pramení z tohoto zážitku. Hodně jsme spolu pracovali na zpracování tohoto zážitku, na poznávání sebe sama. Jen s muži jsem to měla velice špatné. Vyhýbala jsem se jim, bála jsem se. I toto jsem nakonec překonala a našla si hodného partnera. V tu chvíli mi opět hodně pomohl zmiňovaný psycholog. Měl několik konzultací jen s mým partnerem a pak společné. Vše mu vysvětlil, čím jsem prošla, jaké to má následky a „jak na mě“. Tak jsme TO pak začali zkoušet. Přestože mi bylo již přes 30 let, byl to první muž, kterého jsem k sobě pustila. Ze začátku to bylo krušné pro nás oba. Ale jak říkám měla jsem štěstí na laskavého a trpělivého muže. První krok byl, že jsem začala dosahovat orgasmu v soukromí, později i před partnerem. Asi po 1/2 roce „nevinných hrátek a zkoumaní těl“ došlo na první pohlavní styk. Nic to se mnou neudělalo, země se nezachvěla! Ale co bych asi chtěla? Dál jsme docházeli k psychologovi, více poznávali sami sebe i toho druhého. No a nakonec se zadařilo. Byla jsem schopna, dosáhnou orgasmu při milování s mužem! Je pravda, že to tak nebylo vždy, ale postupem času se partner naučil, co nedělat a hlavně co dělat. Naučili jsme se o tom mluvit i jen mezi sebou, což je základ. Už jsme nepotřebovali psychologa jako prostředníka. Opravdu si žena musí říct, co, kde a jak ji vzrušuje, popř. to i partnerovi ukázat. Nedá se spoléhat na to, že ho to napadne, že si to někde přečte. Každá jsme jiná a každé vyhovuje něco jiného. A nestydím se za to, že nám musel někdo pomáhat, abychom mohli být šťastní.

Já jsem vděčná svému psychologovi, za jeho přístup ke mně a později k nám jako k páru. Bez něho bych asi sex již nevyzkoušela. Užila jsem si 4 roky krásného vztahu s mužem, který byl velice citlivý, pozorný a trpělivý. Pak bohužel vážně onemocněl a zemřel na leukemii. Bude to v listopadu rok. Od té doby jsem nikoho nehledala, je to moc bolavé. Dnes je mi bezmála 40 a na sex s mužem zatím nemyslím.

Psycholog

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex