Nový Pur GOLD Care s kokosovým olejem perfektně kombinuje odmašťování s péčí o vaše ruce. Na jedné straně silná odmašťovací schopnost zvítězí i nad těmi nejodolnějšími nečistotami a zanechá nádobí, pánve i skleněné kousky dokonale lesklé.

Pur

PurSpolečnost Henkel představuje nový zlatý standard v mytí nádobí i v prémiovém segmentu balzámových přípravků: nový Pur GOLD Care s kokosovým mlékem pro silné odmaštění nádobí a péči i pro citlivou pokožku rukou. Pur GOLD Care je nejen schopný odmastit špinavé nádobí, ale je i jemný k vašim rukám. Je dermatologicky testován a k pleti ph neutrální. Navíc vám mytí nádobí zpříjemní exotická kokosová vůně. Ve zlatém obalu Pur GOLD Care najdete tu správnou péči o vaše nádobí i vaše ruce.

Díky pečující receptuře, která byla dermatologicky testována(BT - Biological & Clinical Research, studie číslo 1500237-11), je Pur GOLD Care jemný k vašim rukám. Je k pleti ph neutrální, což perfektně odpovídá potřebám lidské pokožky. Potěšte své smysly novým Purem GOLD Care s vůní kokosového mléka, která svým exotickým nádechem osloví celou vaší rodinu!

K dostání je v maloobchodě za cenu 34 Kč (420ml) a 49 Kč (700 ml).

Reklama